reklama

Staňte sa majstrami sveta „v lítání s táčkama“

V Horných Orešanoch bude v sobotu 10. júna zaručene veselo. Miestni organizátori chystajú na tamojšom futbalovom štadióne 1. neoficiálne majstrovstvá sveta v lítaní s táčkama TáčkoCUP.

Netradičná súťaž začne o 12. hodine registráciou súťažiacich a ich fúrikov. Prvá disciplína odštartuje o 13. hodine. Súťaž budú deti aj dospelí.

Účastníci „majstrovstiev“ sa pobijú o titul v disciplínach slalom dvojíc, prekážková dráha, tuning a veterán.

Vyhodnotenie pretekov plánuju organizátori na 17 hodinu, aby o hodinu neskôr mohol vypuknuť 1. Orešanský TáčkoFEST.

Festival je ladený multižánrovo. Na jednom pódiu zaznie folklór, rock, džez aj punk.

TáčkoFEST otvoria domáci FidliCanti, ktorých vystrieda Karpatská Muzika.

Postupne sa na pódiu vystriedaju ďalšie žánre v podaní skvelých kapiel ako sú De Art, Empty Mind, Zotrvačnosť, Štefan Gajdoš Trio a v mierne rockovom štýle sa predvedú aj FidliCanti.

Headlinermi večera sú už legendy slovenskej hudobnej scény Hudba z Marsu a pukový Konflikt.

Keďže vstupné na tuto zaujímavu akciu je mimoriadne výhodné 0 eur organizátori sa tešia na hojnú učasť. O občerstvenie je počas celého dňa postarané.

Ulož ako PDF
Napísal 29. mája 2017 23:13. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.