reklama

Online workshop: staňte sa zvukovým dizajnérom

Už na jar kultúrne centrum Malý Berlín prinieslo niekoľko zaujímavých online workshopov. Centrum presúva časť svojich podujatí do online priestoru a už túto sobotu 17. októbra o 14.00 h sa bude konať workshop venovaný zvukovému dizajnu.

Jeho lektorom bude Tomáš Farkaš, producent ambientnej hudby a pedagóg na trnavskej Fakulte masmediálnej komunikácie UCM. Workshop je určený pre akéhokoľvek zvukového nadšenca. V rámci dvoj- až trojhodinového vysielania vás Tomáš naučí základné princípy pracovania v takmer akejkoľvek digitálnej zvukovej pracovnej stanici.

V angličtine sa takýmto zvukovým a hudobným strihovým programom hovorí skratkou DAW, teda digital audio workstation. V sobotu sa s Tomášom môžete naučiť, ako na základe jednoduchej práce so strihaním a vrstvením zvukov využívať základné efekty a krivky.

Aby ste sa spolu s lektorom mohli zahrať na zvukových dizajnérov, stačí vám počítač, slúchadlá a nainštalovaný voľne dostupný program Reaper. Netreba mať obavy, zvukovým dizajnérom sa môžete stať aj napriek tomu, že nemáte práve jeden z najnovších počítačov.

Workshop je zdarma, no jeho kapacita je obmedzená na 10 účastníkov, preto je nutné sa naň registrovať e-mailom na adrese rezervacie(zavináč)malyberlin.sk.

Podujatie z verejných zdrojov podporili Fond na podporu umenia, Mesto Trnava a Trnavský samosprávny kraj v rámci projektu Malý Berlín 2020.

Ulož ako PDF
Napísal 15. októbra 2020 8:27. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.