reklama

Pozvánka na nedeľný online workshop: Naučte deti modelovať

Kultúrne centrum Malý Berlín presunulo svoje aktivity do online prostredia. Len nedávno ponúklo online workshop, na ktorom mohli deti aj dospelí spoznať dizajnéra a ilustrátora Filipa Horníka. Tentoraz sa vám predstaví trnavský rodák, sochár Andrej Haršány.

Online workshop sa bude streamovať na facebookovej stránke centra už nasledujúcu nedeľu o 14.00 h. Workshop je obmedzený na 10 miest, aby sa mohol lektor deťom naplno venovať.

Workshop sa zameriava na tvorbu postavičiek/figúr z hliny, ktorá ponúka možnosť experimentovať s materiálom pod vedením skutočného sochára.

Sochár Andrej Haršány študoval na Univerzite sv. Cyrila a Metoda, na Katedre intermédií a multimédií Vysokej školy výtvarných umení v Bratislave, absolvoval stáž na University of Plymouth, vystavoval napríklad v Trnave, Bratislave, Berlíne, Moskve, Vroclave, Prahe či v Kolíne nad Rýnom.

Podrobnosti o tom, ako sa na workshop pripraviť a zapojiť sa, nájdete v udalosti na Facebooku.

Workshop bude streamovaný zdarma a jeho záznam bude dostupný vo videoarchíve centra.

Podujatia kultúrneho centra z verejných zdrojov v rámci projektu Malý Berlín 2020 podporili: Fond na podporu umenia, Mesto Trnava a Trnavský samosprávny kraj.

Ulož ako PDF
Napísal 7. novembra 2020 7:48. Článok je zaradený do rubriky: Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.