reklama

Poriadny kus zábavy sľubuje originálny Táčkocup & fest v Horných Orešanoch

Tohtoročnú festivalovú sezónu otvorí originálny Táčkocup & fest v Horných Orešanoch. Už prvú júnovú sobotu, 2. júna 2018, bude v areáli futbalového ihriska veľmi veselo. Druhý ročník tohto festivalu opäť sľubuje kopec srandy a výbornej muziky.

Akcia sa začína už o 11.00 hod. pretekmi fúrikov. Ako vlani, tak aj tento rok sa bude súťažiť vo viacerých kategóriách.

Ako prvé sa na štart postavia deti a juniori. Nasledovať bude disciplína dvojíc a úplne na záver rambodráha. Preteky bude sprevádzať aj výstava veterán fúrikov a fúrikov zaradených do kategórie tuning.

Ilustračné foto: fidlicanti.sk

Po skončení pretekov a dekorovaní víťazov odštartuje hudobná časť festivalu, na ktorej vystúpia kapely ako Bukasový Masív, Hudba z Marsu, Rock Reunion a ďalšie.

Nebudú chýbať ani domáci FidliCanti, ktorí na festivale pokrstia svoje nové CD. Ak ešte nemáte na tento dátum žiadny program, stojí za zváženie navštíviť túto jedinečnú akciu.

Organizátori sa na vás nesmierne tešia a sľubujú skvelú zábavu na celý deň za symbolickú cenu 3,99€ v predpredaji alebo 5,99€ na mieste.

(kb)

Ulož ako PDF
Napísal 29. mája 2018 8:51. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.