reklama

V Horných Orešanoch sa budú koštovať tie najlepšie vína

Ak radi koštujete dobré vínko, nenechajte si ujsť tradičnú ochutnávku vín v Horných Orešanoch. Už 28. ročník podujatia sa uskutoční v sobotu 18. marca od 14.00 hod v miestnom kultúrnom dome.

Výber bude naozaj bohatý – vyše 500 vzoriek bielych, červených a ružových vín dodali vinári od Moravy až po Tokaj.

Na svoje si prídu aj fanúšikovia ovocných vín a „lovci“ menej tradičných odrôd.


Ilustračné foto

Ak ste ešte neochutnali aróniu, míliu, rosu, aurélius, breslavu, cabernet cortis, šípkové či ríbezľové barikové víno, ste na správnej adrese.

Okrem vínka nebude chýbať ani občerstvenie a dobrú náladu umocní ľudová hudba.

Verejnej ochutnávke predchádzala odborná degustácia, na ktorej profesionálni degustátori ohodnotili vzorky a vybrali šampiónov. V sobotu si tvorcovia tých najlepších vín prevezmú svoje ocenenia.

Podujatie organizuje miestna organizácia Slovenského zväzu záhradkárov v spolupráci s obecným úradom.

(kb)

Ulož ako PDF
Napísal 15. marca 2017 7:46. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “V Horných Orešanoch sa budú koštovať tie najlepšie vína”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.