reklama

Slnko vystriedal dážď, volejbal vystriedali za aquapark

II. kolo Trnavskej Hit Beach ligy v plážovom volejbale bolo pre mladých i pre skúsených. V kategórii mužov a žien bojovalo v Centre plážových športov v Trnave o body 20 družstiev.

Celý deň sa niesol v znamení horúceho slnka, horúceho piesku, samozrejme, napínavých volejbalových obetavých zákrokov ale v závere i pokropenia kurtov letným dažďom na ktorý si učastníci po hodine aj zvykli. Mnohí hráči sa okrem volejbalových zápasov tešili aj na hodinový vstup do Relax Aqua and Spa v Trnave.

Účelom II. kola bola zapojiť do plážového volejbalu aj mladšiu kategóriu hráčok a hráčov do 20 rokov a ich herná spolupráca so staršími volejbalistami. Nie vždy však platilo pravidlo, že starší spoluhráč bol skúsenejším.

Pre každého účastníka II. kola THBL bol pripravený aj pitný režim od spoločnosti Coffea, pizza od Merkur pub a restaurant a krásne tričko letnej sezóny THBL2017. Víťazi na prvom až treťom mieste sa tešili okrem produktov Coffea aj z poukazu na trojhodinový vstup do Relax Aqua and Spa v Trnave.

Vo finále mužov sa predstavil hráč prvoligového družstva mužov MA TRUNI Trnava Michal Novomestský, ktorý vo finále spolu so spoluhráčom z Galanty zdolal svojho ligového spoluhráča Ada Červeného 2:0. V ženskej časti zvíťazila dvojica zo Senice, najlepšie z trnavských hráčok sa umiestili na druhom mieste Paulína Duchoňová s Miroslavou Brezinovou.

Výsledky 2. kola THBL2017:
Ženy
1.miesto Tokošová, Sandanusová (Ajka … MA)
2.miesto Duchoňová, Brezinová (Drobci … TT)
3.miesto V. Melišová, Šimková (Západoslovenský ViMoĽ … TT, MA)
Muži
1.miesto Novomestský, Šimulčík (Bring It … GA)
2.miesto Červený, Vašek (Kľudne daj hocičo … KE, MA)
3.miesto Barbas, Haringa (Milon+ … TT, MA)

Rovnako ako v prvom kole prvé tri družstvá získali hodnotné ceny a prvých osem družstiev aj body do THBL2017.

3. kolo THBL je na programe v nedeľu 18. 6. 2017 v kategóriách muži/ženy/mix s podmienkou, aby aspoň jeden z dvojice bol hráč/hráčka Hit Trnava alebo Mládež aktívne.

Ulož ako PDF
Napísal 10. júna 2017 9:24. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Šport, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.