reklama

Dedinská ulica v Modranke je už roky v havarijnom stave. Od augusta začne očakávaná rekonštrukcia

Od 1. augusta 2017 začne dlhodobo plánovaná rekonštrukcia Dedinskej ulice v Modranke. Ulica je už niekoľko rokov v havarijnom stave.

Rozsah stavebných prác sa dotkne úseku od križovatky ulíc Pútnická – Rajčúrska po križovatku s Topoľovou a Jarnou ulicou.

Zhotoviteľom stavby bude spoločnosť EUROVIA SK.


Komunikácia na Dedinskej ulici je v havarijnom stave

„Stavebné práce potrvajú do 31. októbra 2017,“ upresnil hovorca mesta Trnava Pavol Tomašovič.

Ako ďalej upozornil, v období od začatia realizácie prác po ukončenie stavby bude na Dedinskej ulici čiastočne obmedzená doprava a pohyb osôb.

„Mesto Trnava žiada občanov o rešpektovanie týchto obmedzení, aby práce na rekonštrukcii ulice prebehli bez zbytočných komplikácií,“ prosí o pochopenie a trpezlivosť mesto Trnava.

Ulož ako PDF
Napísal 23. júla 2017 21:29. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Dedinská ulica v Modranke je už roky v havarijnom stave. Od augusta začne očakávaná rekonštrukcia”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.