reklama

V polovici augusta začne druhá etapa rekonštrukcie Olympijskej ulice, potrvá dva mesiace

Obnova miestnej komunikácie a chodníkov na Olympijskej ulici vstupuje do druhej etapy.

Ako informuje trnavská radnica, práce na úseku od Poštovej ulice po Ulicu parašutistov sa začnú 16. augusta 2017, predpokladaný termín ukončenia rekonštrukcie je 16. október 2017.

Ilustračné foto

Počas výstavby bude ulica jednosmerná – v smere od Veternej pri rekonštrukcii ľavej strany a od Ulice parašutistov pri rekonštrukcii pravej strany.

“Prosíme obyvateľov tejto lokality, aby v čase od 7.00 do 18.00 hod. parkovali svoje vozidlá na priľahlých miestnych komunikáciách. Medzi 18. a 7. hodinou bude umožnený vjazd a výjazd vozidiel do dvorov rodinných domov,” žiada mesto Trnava rezidentov lokality o spoluprácu a zároveň sa vopred ospravedlňuje za obmedzenia spôsobené výstavbou.

Ulož ako PDF
Napísal 30. júla 2017 19:52. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0.


INZERCIA

4 komentáre pre “V polovici augusta začne druhá etapa rekonštrukcie Olympijskej ulice, potrvá dva mesiace”

 1. 1
  Pozorovateľ says:

  Tie 3 drevené stĺpy sú tam úchvatné. Ktosi zabudol, že je 21 storočie. V meste, veľká rekonštrukcia cesty a drevené stĺpy. Úplne “dokonalá” príprava celej akcie. Dva roky o tom vypisujú na nete a teraz toto. Navyše ignorácia smernice EU o ukladaní káblov pod úroveň terénu.
  Ruky obsrať a k vode nepustiť (aspoň týždeň – dva).
  “Odborníci” do TT začínajú prichádzať asi z nejakej inej planéty.

 2. 2
  "Odborníci" z planéty X says:

  Sme z inej planéty a hľadáme prácu.
  Vraj sú tam už nejakí odborníci od nás.
  Robíme všeličo.
  Pošlite signál.
  :)

 3. 3
  Odborníci z planéty X says:

  Aj cykloveže vieme robiť

 4. 4
  Geologický prieskum says:

  Nové kontajnery na smeti už sú z Olympijskej preč, pretože ktosi zabudol, že je tam už povolená výstavba kruháča. Kruháč mal byť dokončený do konca októbra, ale vraj tak skoro nebude. Objavili plyn. Škoda, plyn je v potrubí 😂.
  Hlavne že štúdie sa chrlia a fasabuk hlási ďalšie svetlé zajtrajšky

Napíš komentár

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.