reklama

V polovici augusta začne druhá etapa rekonštrukcie Olympijskej ulice, potrvá dva mesiace

Obnova miestnej komunikácie a chodníkov na Olympijskej ulici vstupuje do druhej etapy.

Ako informuje trnavská radnica, práce na úseku od Poštovej ulice po Ulicu parašutistov sa začnú 16. augusta 2017, predpokladaný termín ukončenia rekonštrukcie je 16. október 2017.

Ilustračné foto

Počas výstavby bude ulica jednosmerná – v smere od Veternej pri rekonštrukcii ľavej strany a od Ulice parašutistov pri rekonštrukcii pravej strany.

„Prosíme obyvateľov tejto lokality, aby v čase od 7.00 do 18.00 hod. parkovali svoje vozidlá na priľahlých miestnych komunikáciách. Medzi 18. a 7. hodinou bude umožnený vjazd a výjazd vozidiel do dvorov rodinných domov,“ žiada mesto Trnava rezidentov lokality o spoluprácu a zároveň sa vopred ospravedlňuje za obmedzenia spôsobené výstavbou.

Ulož ako PDF
Napísal 30. júla 2017 19:52. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “V polovici augusta začne druhá etapa rekonštrukcie Olympijskej ulice, potrvá dva mesiace”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.