reklama

Automobilka PSA Groupe v Trnave spustila nový inovatívny proces farbenia karosérie

Trnavská automobilka PSA Groupe Slovakia spustila nový inovatívny proces farbenia karosérie a nárazníkov v porovnaní so štandardnou farebnou škálou sériových vozidiel. Výrobca tým vychádza v ústrety požiadavkám klientov, ktorí si želajú mať svoje vozidlá v korporátnych farbách svojej spoločnosti.

Aktuálne dostala trnavská automobilka už 60 prvých objednávok na modrú farbu pre klienta ENGIE, dcérsku spoločnosť francúzskych elektrární EDF, informoval riaditeľ komunikácie trnavskej automobilky Peter Švec.

Zavedenie nového procesu farbenia znamenalo intenzívnu spoluprácu trhu so značkou, vývojového centra vo Francúzsku a automobilky v Trnave.


Ilustračné foto

„Ide o priemyselné využitie špeciálneho odtieňa na veľmi malé množstvo áut vo výrobe, čo má dopad na lakovňu a dodávateľa nárazníkov. Nový proces farbenia predstavoval výzvu pre prevádzku lakovňa, ktorá na základe novej požiadavky klienta vyvinula špeciálny odtieň. Zároveň bol optimalizovaný proces medzi prevádzkami lakovňa a kvalita v spojení s dodávateľom, ktorý pripravuje nárazníky,“ priblížil Peter Švec.

Trnavská automobilka je jediným výrobcom nového Citroënu C3.

Nový inovatívny proces farbenia predstavuje ďalšie obohatenie širokej modelovej ponuky tohto veľmi úspešného vozidla, ktorému sa darí nielen na domácej pôde, ale predovšetkým na zahraničných trhoch.

Od uvedenia bolo predaných viac ako 170 tisíc vozidiel, pričom na domácom trhu sa pre nový Citroën C3 rozhodlo viac ako 1500 slovenských klientov.

Ulož ako PDF
Napísal 27. septembra 2017 7:56. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.