reklama

Víťazstvo na turnaji reprezentantiek do rúk Kukuľkovej

Čerstvý reprezentačný tréner stolnotenisového výberu žien SR Peter Šereda si koncom októbra do Národného stolnotenisového centra v Bratislave pozval zverenkyne, aby si na kontrolnom turnaji preveril ich výkonnosť.

Pri účasti desiatich hráčok užšieho i širšieho reprezentačného výberu si celkové víťazstvo so skóre 8:0 (dve reprezentantky turnaj nedokončili) vybojovala vekovo ešte len dorastenka Tatiana Kukuľková z trnavskej Viktórie.

Druhú priečku obsadila skúsená Soňa Krovinová z Trenčianskej Teplej a tretiu Ema Labošová z Valalík, obe so zhodným skóre 6:2. Dve hráčky turnaj nedokončili.


Tatiana Kukuľková (v strede) na archívnej snímke KST Viktoria Trnava

„S výsledkom som veľmi spokojná. Hoci skóre 8:0 vyznieva mimoriadne suverénne, s dievčatami som odohrala množstvo vyrovnaných setov, ktorá v rozhodujúcich momentoch vyzneli v môj prospech. Dopoludnia som sa spolu so zástupcami Slovenského olympijského výboru zúčastnila tlačovej konferencia ako členka novovytvoreného Juniorského olympijského tímu, čo ma naladilo veľmi pozitívne a taktiež sa odzrkadlilo aj na výsledkoch turnaja,“ komentovala Kukuľková.

Ivan Peko

Ulož ako PDF
Napísal 8. novembra 2017 12:56. Článok je zaradený do rubriky: Ďalšie správy, Šport. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.