reklama

Dopravné obmedzenie na Rybníkovej ulici potrvá približne tri týždne

Približne tri týždne potrvá uzávera odbočovacieho pruhu na Rybníkovej ulici v smere na Špačinskú.

V sobotu 11. novembra 2017 začala trnavská samospráva práce súvisiace s opravou, resp. výškovou úpravou šachty osadenej v telese komunikácie na Rybníkovej ulici.

Šachta sa nachádza v ľavom odbočovacom pruhu v križovatke zo smeru od Rybníkovej na Špačinskú. Práce spôsobili čiastočné dopravné obmedzenia.


Na križovatke funguje v súčasnosti jeden pruh pre jazdu rovno aj pre odbočenie doľava

Konkrétne ide o uzávierku ľavého odbočovacieho pruhu a zmenu riadenia svetelnej križovatky zaslepením návestidiel pre ľavé odbočenie.

„Okrem toho dôjde k zmene optiky pre priamy smer na stav rovno/vľavo a úprave signálneho plánu. Práce sú plánované do 13. novembra 2017, uzávera pruhu potrvá približne tri týždne z dôvodu tvrdnutia (tzv. zretia) betónu,“ informuje mesto Trnava.

Trnavská samospráva prosí účastníkov cestnej premávky o rešpektovanie dočasného prenosného dopravného značenia a zmeny riadenia križovatky cestnou svetelnou signalizáciou.

Za obmedzenia spôsobené prácami sa vopred ospravedlňuje a ďakuje motoristom za pochopenie.

Ulož ako PDF
Napísal 13. novembra 2017 7:49. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Dopravné obmedzenie na Rybníkovej ulici potrvá približne tri týždne”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.