reklama

Na Nerudovej, Veternej, Rybníkovej a ulici T. Vansovej pribudnú stožiare verejného osvetlenia

Spolu desať nových stožiarov verejného osvetlenia má pribudnúť v štyroch lokalitách na území Trnavy. Inštalácia lámp zlepšiť súčasné svetelné podmienky vo vybraných priestoroch.

Nové stožiare verejného osvetlenia plánuje osadiť mesto na Nerudovej ulici, Terézie Vansovej, Rybníkovej a medzi Veternou a Bučianskou ulicou.

Predpokladaná hodnota zákazky je takmer 40-tisíc eur s DPH, konečnú cenu zrejme znížia ponuky uchádzačov vo verejnej súťaži.

Ilustračné foto

„Cieľom navrhovaného riešenia je doplniť vonkajšie osvetlenie, silnoprúdové rozvody a dobudovať verejné osvetlenie v týchto lokalitách a tým zabezpečiť skvalitnenie technickej infraštruktúry dotknutého územia,“ konštatuje mesto Trnava.

Päť nových stožiarov verejného osvetlenia bude nainštalovaných na Nerudovej ulici na Linčianskej pri križovatke s Bratislavskou ulicou.

Tri nové lampy verejného osvetlenia pribudnú pri chodníku na ulici Terézie Vansovej.

Jeden stožiar je naplánovaný na parkovisku na Rybníkovej ulici, rovnako jedna lampa bude osadená za činžiakom na Veternej 4-6 pri prepojovacom chodníku vedúcom zo sídliska na Bučiansku ulicu.

Stavebné práce majú byť ukončené najneskôr do mája 2019.

Ulož ako PDF
Napísal 14. novembra 2018 9:44. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Na Nerudovej, Veternej, Rybníkovej a ulici T. Vansovej pribudnú stožiare verejného osvetlenia”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.