reklama

Do konca roka vymení mesto v troch lokalitách 75 stožiarov verejného osvetlenia

V troch lokalitách na území mesta Trnava prebieha výmena a inštalácia nového verejného osvetlenia. Vo Vajslovej doline, na Zátvore a Prednádraží bude nainštalovaných celkom 75 nových stožiarov so svietidlami.

Podľa informácií Jany Gmitterovej z referátu komunikácie mesta Trnava investícia si vyžiada náklady vo výške takmer 160-tisíc eur.

„Predpokladaný termín ukončenia realizácie verejného osvetlenia je dokonca roka 2015,“ uviedla Gmitterová.

lampy-vykop
Výkop nových rozvodov verejného osvetlenia na Prednádraží

V rámci rekonštrukcie verejného osvetlenia bude vymenených celkom 75
stožiarov so svietidlami.

Na Šípovej ulici inštalujú 18 kusov žiarovo-zinkovaných stožiarov vysokých 8 metrov so 70 W svietidlami.

Na sídlisku Zátvor sa výmena týka vnútroblokových priestorov. Celkom tu vymenia 32 stožiarov vysokých šesť metrov a výkonov svietidiel 70 wattov.

Na Prednádraží umiestnia 25 nových lámp verejného osvetlenia v lokalite ulíc Lomonosovova, B. Smetanu a J. Bottu s výškou 6 metrov a svietidlami 70 W.

Výmena stožiarov so svietidlami a s tým súvisiaca výmena podzemných káblových rozvodov si vyžiada na nevyhnutný čas rozkopávky v zeleni a na chodníkoch.

Ulož ako PDF
Napísal 19. novembra 2015 9:50. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Do konca roka vymení mesto v troch lokalitách 75 stožiarov verejného osvetlenia”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.