reklama

V budúcom roku zmodernizujú desiatky stožiarov verejného osvetlenia

Mesto Trnava začne na budúci rok realizovať projekt Rekonštrukcie a modernizácie verejného osvetlenia v obytných súboroch Prednádražie a Hlboká.

„Zrekonštruovaných a modernizovaných bude dovedna 122 stožiarov verejného osvetlenia na uliciach Čajkovského, Beethovenova, Hospodárska, Clementisova a V jame. Na tento účel schválilo mestu Trnave Ministerstvo hospodárstva SR ako riadiaci orgán Operačného programu Konkurencieschopnosť a hospodársky rast nenávratný finančný príspevok v hodnote 245 393,36 eur.
Vzhľadom na to, že stav verejného osvetlenia má vplyv na bezpečnosť občanov v jednotlivých lokalitách mesta, patrí jeho postupná modernizácia medzi priority mestskej samosprávy. Zavedením vyspelých a environmentálne šetrných technológií sa zabezpečí aj zníženie energetickej náročnosti prevádzky osvetlenia a optimalizácia jeho údržby
,“
informovala trnavská radnica v tlačovej správe.

Ulož ako PDF
Napísal 21. novembra 2010 23:56. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.