reklama

V Nyáryovskej kúrii v Bučanoch bude cestovateľská prezentácia o Novom Zélande. Navštíviť môžete aj dve výstavy

Ponúkame aktuálne pozvánky na podujatia Kultúrno-spoločenského centra v Bučanoch.

Vo štvrtok 23. novembra o 17.00 h sa v Nyáryovskej kúrii v Bučanoch uskutoční cestovateľská prezentácia Nový Zéland 2017.

Svoje cestovateľské dobrodružstvo sprostredkujú návštevníkom svojim rozprávaním a fotografiami manželia Magdaléna a Július Kováčovci z Trnavy.

Centrum zároveň pozýva na prehliadku aktuálnych výstav.

Novou výstavou je Aj taká bola naša škola…, ktorá prezentuje bučiansku školu v časoch II. svetovej vojny a okolnosti stavby novej školskej budovy.

Sprístupnené sú staré školské pomôcky a potreby, dobové dokumenty, originálne fotografie i spomienky bučianskych pamätníkov,“ uviedla Dagmar Nováková z Kultúrno-spoločenského centra v Bučanoch.

V historickej časti stále možno navštíviť výstavu 200 (k)rokov od prvého bicykla, na ktorej možno vidieť historické bicykle, svietidlá, dobové katalógy, cyklistické doplnky a trofeje. Obe výstavy je možné navštíviť v čase otváracích hodín: v utorok a vo štvrtok od 9.00 h do 12.00 h, v stredu od 14.00 h do 17.00 h a v poslednú nedeľu v mesiaci od 14.00 h do 18.00 h.

Ulož ako PDF
Napísal 19. novembra 2017 19:30. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.