reklama

Prvé krajské zastupiteľstvo bude 20. decembra rokovať o rozpočte a konštituovaní orgánov župy

Predseda Trnavského samosprávneho kraja (TTSK) Jozef Viskupič sa vo štvrtok 7. decembra stretol na stretol s predstaviteľmi poslaneckých klubov. Predmetom ich pracovného rokovania bolo pripravované schvaľovanie návrhu rozpočtu na rok 2018 a konštituovanie podpredsedov samosprávneho kraja, rovnako ako Rady TTSK a odborných komisií zastupiteľstva. Župné zastupiteľstvo sa stretne 20. decembra 2017 v Trnave.

Podľa informácií, ktoré poskytol Ivan Krajčovič z Kancelárie predsedu TTSK, predstavitelia Trnavského kraja sa dohodli, že župa bude mať v tomto volebnom období 4 podpredsedov.

„O konkrétnych personálnych návrhoch sa bude rokovať v najbližšom čase,“ poznamenal Krajčovič.


Úrad TTSK

Zástupcovia poslaneckých klubov sa rovnako dohodli na vytvorení Rady TTSK, ktorá bude mať 13 členov.

Definitívne dohody o personálnom obsadení komisií zastupiteľstva budú prebiehať v jednotlivých kluboch, ktoré nominujú svojich zástupcov.

V zastupiteľstve TTSK vznikli 4 poslanecké kluby – Klub SMK, Klub koalície OĽaNO-KDH-SaS, Klub nezávislých za lepší Trnavský kraj a Klub nezávislých poslancov TTSK 2017-2022.

Ulož ako PDF
Napísal 8. decembra 2017 6:17. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Prvé krajské zastupiteľstvo bude 20. decembra rokovať o rozpočte a konštituovaní orgánov župy”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.