reklama

Pred činžiakom na Družbe horelo auto, príčinou bola zrejme porucha na vozidle

Na Družbe horelo auto, požiar likvidovali trnavskí hasiči.

V pondelok 15. januára 2018 krátko pred 11.30 hod. bol ohlásený požiar osobného motorového vozidla na ul. Vladimíra Clementisa v Trnave.

V čase príchodu hasičov na miesto udalosti bolo horiace auto opreté prednou časťou o zadný kufor osobného motorového vozidla odstaveného na parkovisku.

“Požiarom bola zasiahnutá celá motorová časť a časť priestoru vodiča a spolujazdca. Na lokalizáciu a likvidáciu hasiči nasadili vysokotlaký prúd a zároveň ochladzovali aj okolité vozidlá. Po likvidácii požiaru bolo celé vozidlo skontrolované termokamerou. Na vozidle vykonali protipožiarne opatrenia a úniku oleja zabránili sorpčnými rohožami, ktorými zakryli kanálové výpuste,” informovala hovorkyňa KR HaZZ v Trnave Júlia Kedrová.

Predbežná škoda na vozidle bola vyčíslená na 1 000 eur.

Predbežnou príčinou vzniku požiaru bola prevádzkovo-technická porucha, doplnila J. Kedrová.

FOTO: HaZZ Trnava

FOTO: Haserik

Ulož ako PDF
Napísal 16. januára 2018 14:56. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.