reklama

Pozvánka: Štart UPs je talkshow o podnikaní v trnavskom amfiku

V piatok 26. januára 2018 od 17.30 hod. sa v priestoroch Amfik Café v Trnave uskutoční nadupaná talkshow o podnikaní s poprednými osobnosťami slovenského inovatívneho podnikania.

Na Štart UPs v Trnave vystúpia: Michal Pastier, kreatívny riaditeľ Zaraguza, známej slovenskej marketingovej agentúry. Michal je tiež kreatívnym riaditeľom Exponea, najrýchlejšie rastúceho slovenského startupu a v spoločnosti BigName je Nameing Creative Director.

Ďalšími hosťami, ktorí vystúpia na podujatí sú: Šimon Šicko a Lucia Šicková, spoluzakladatelia úspešnej slovenskej spoločnosti Pixel Federation, ktorá sa zaoberá vývojom hier, ale aj Lukáš Gašparík a Marek Šándor, zakladatelia Startitup Group, najrýchlejšie rastúceho mediálneho domu na Slovensku, či Mário Nicolini zo Sebavedomého Slovenska a Euroatlantického centra, ktoré sa venujú projektom pre mladých ľudí na Slovensku.


Plagát

Štart UPs je určený všetkým aktívnym ľuďom, no najmä podnikavcom a začínajúcim podnikateľom, ktorí si vo večerných hodinách môžu prísť vypočuť inšpiratívne a motivujúce príbehy známych slovenských podnikateľov.

Pre účastníkov sú pripravené aj praktické prezentácie o marketingu, HR a ďalších dôležitých oblastiach pre biznis. To všetko v príjemnej atmosfére s chutným občerstvením a živou hudbou. Na záver podujatia prebieha súťaž o zaujímavé vecné ceny od partnerov podujatia.

Projekt Štart UPs 2017 je realizovaný s finančnou podporou Veľvyslanectva USA na Slovensku a Slovak Business Agency.

Komunitným partnerom podujatia je Filozofická fakulta a Fakulta masmediálnej komunikácie Univerzity Cyrila a Metoda v Trnave.

Všetkým partnerom podujatia organizátori srdečne ďakujú za vyjadrenú podporu.

Vstupné: 3 € na mieste.

Udalosť na FB: https://www.facebook.com/events/151056715663480/

Ulož ako PDF
Napísal 19. januára 2018 8:07. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Pozvánka: Štart UPs je talkshow o podnikaní v trnavskom amfiku”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.