reklama

Volejbalistky Hit UCM odohrajú v sobotu posledný zápas nadstavbovej časti

V záverečnom kole nadstavby extraligy žien vo volejbale sa Hit UCM Trnava predstaví v sobotu 24. februára 2018 o 18.00 hod. v Mestskej športovej hale v Trnave proti VTC Pezinok – Bilíková.

Pre Trnavu to bude veľmi dôležitý zápas, ktorý môže rozhodnúť o tom, ako bude pokračovať sezóna.

Po jeho odohraní bude čakať ešte na zápasy, ktoré sa uskutočnia v nedeľu a budú pre Trnavu existenčné.

Snaha vedenia Hit Trnava, aby sa posledné zápasy odohrali v jeden čas a jeden termín a to v nedeľu, nenašla pochopenie na Slovenskej volejbalovej federácie.

Preto sa v nedeľu bude iba prizerať spolu so družstvom Pezinka, ktoré hrá o 5. miesto, ako dopadnú nedeľňajšie zápasy.


Plagát

V boji o play off extraligy žien zostávajú v hre ešte tri družstvá – Hit UCM Trnava (8 víťazstiev), VK Nové Mesto nad Váhom (8 víťazstiev) a BK 97 Stova Spišská Nová Ves (8 víťazstiev). V tabuľke o poradí družstiev rozhoduje počet víťazstiev, počet bodov, pomer vyhratých a prehratých setov a na záver pomer lôpt.

V sobotu preto pozývame všetkých fanúšikov, aby prišli podporiť Hit UCM Trnava a pomohli mu k dôležitému víťazstvu.

Na domáci zápas pozýva Peter Václavek

Druhým asistentom extraligového družstva a volejbalový trnavský srdciar je Peter Václavek, ktorého všetci poznajú pod “krycím menom” Vašo.

Volejbalu sa začal venovať až po hráčskej kariére v hádzanej, cez plážový volejbal v roku 1995. Začal pôsobiť pri ženskom družstve Spartak Trnava ako vedúci družstva, neskôr ako tréner.

Je jedným zo zakladajúcich členov VO Hit Trnava, hráč mužského družstva v rokoch 2001 až 2003. V súčasnosti je podpredsedom klubu a zároveň aj asistentom pri družstvách kadetiek a junioriek Hit Trnava.

VIZITKA PETRA VÁCLAVKA
• Miesto narodenia: Trnava
• Obľúbená farba: zelená
• Záľuby: rybolov, volejbal, fotografovanie


Peter Václavek

Ulož ako PDF
Napísal 23. februára 2018 10:05. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.