reklama

Jar prináša so sebou aj prvý tohtoročný Blšák. Bude v sobotu na Hlavnej ulici aj novom Nádvorí

S príchodom jari sa čoraz viac zapĺňajú ulice mesta ľuďmi a nebude tomu inak ani v sobotu 7. apríla 2018, kedy nezisková organizácia Bronco v spolupráci s mestom Trnava organizuje prvý z tohtoročných Blšákov na Hlavnej ulici.

Jarné počasie a blšákovú atmosféru si budete môcť vychutnať na Hlavnej ulici pred radnicou v čase od 9:00 – 14:00 hod.

Budú tu na vás čakať predajcovia s pestrým tovarom “z druhej ruky”. Nebude chýbať oblečenie, topánky, hračky, bižutéria či rôzne doplnky do domácnosti.

Ilustračné foto

Zberateľov zas potešia starožitnosti a staré knihy. Za “lacný peniaz” si tak budete môcť nakúpiť veci, ktoré už iní nepotrebujú, no vám urobia radosť, nájsť originálne doplnky do bytu, krásne náušnice, jarný kabát či milé malé oblečenie pre deti.

Časť blšieho trhu – burza kníh a platní – bude navyše vysunutá v priestore Nádvoria na Štefánikovej ulici, ktoré sa v týchto dňoch slávnostne otvorí širšej verejnosti.

Nepremeškajte preto príležitosť obzrieť si novozrekonštruované priestory v centre mesta, ktoré budú celoročne ponúkať množstvo kultúrnych zážitkov.

(ts)

Ulož ako PDF
Napísal 4. apríla 2018 7:17. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Jar prináša so sebou aj prvý tohtoročný Blšák. Bude v sobotu na Hlavnej ulici aj novom Nádvorí”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.