reklama

Septembrový Blšák bude na Hlavnej ulici a na Nádvorí

Milovníčky a milovníci blších trhov zbystrite pozornosť. Už v sobotu 29. septembra 2018 v čase od 9:00 – 13:00 sa uskutoční Trnavský blšák. Môžete sa tešiť na jesennú verziu Blšáku tentoraz na Hlavnej ulici pred radnicou a na Nádvorí. Podujatie presunuli pre nepriaznivé počasie z minulého týždňa.

Na Blšáku sa bude 90 predajcov a predajkýň, ktorí so sebou prinesú všakovaké veci a vecičky, ktoré už síce doma nepotrebujú no nových majiteľov určite potešia.

Ilustračné foto: Bronco

V ponuke bude tak ako vždy oblečenie, topánky, užitočné potreby do domácnosti, starožitnosti, či rôzne zberateľské kúsky. Nielen starožitnostiam bude aj tentoraz venované Nádvorie.

Pozývame vás užiť si príjemnú sobotu do centra mesta či už si chcete dobre nakúpiť za lacný peniaz, ste vyznávačom zodpovedného prístupu k recyklácii oblečenia a vecí, alebo sa len chcete poprechádzať a dať si kávu. Všetci ste vítaní.

Blšák organizuje nezisková organizácia Bronco v spolupráci s mestom Trnava.

Ulož ako PDF
Napísal 27. septembra 2018 9:49. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Septembrový Blšák bude na Hlavnej ulici a na Nádvorí”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.