reklama

V Hlohovci sa bude putovať za vínom aj na tradičnej adrese v Golguze

Hlohovec alebo Fraštak opäť ožije vínom. Poslednú aprílovú sobotu (28. apríla) sa v Hlohovci bude konať tradičné Fraštacké putovanie za vínom. Pre návštevníkov si bohatý kultúrny program pripravilo aj vinárstvo Golguz, v ktorom to pravidelne v areáli spoločnosti FoodFarm na Dukelskej ulici žije výbornou atmosférou.

Minulý rok sa v Hlohovci predalo 1300 vínnych pasov.

„Fraštacké putovanie za vínom je akcia, ktorú vnímame ako možnosť odprezentovať ľuďom naše vína. Hrdíme sa ocenením Vinárstvo roka 2015 i 2017. Výrazným ocenením našej práce sú však spokojní ľudia a aj kvôli ním sa snažíme držať na špici. Okrem kvalitného vína pripravujeme aj rôzne sprievodné podujatia. Inak tomu nebude ani tento rok,“ uviedol riaditeľ vinárstva Golguz Miloš Holík.


Okrem kvalitného vína budú k dispozícii aj dobroty pod zub

FOTO: Golguz / Vojtech Hank


Návštevníci si budú môcť prezrieť aj výrobné priestory

Foto: Radovan Stoklasa

„Putovníci“ sa môžu tešiť na Folklórnu skupinu Heskovci z Červeníka, o tanečnú zábavu sa postará skupina Plastik, ľudia hudú môcť ochutnať syry z farmy Hiadlovský zo Slovenskej Ľupče, pripravené budú originálne Podpecníky, či káva od Pražiareň Caffe Oro.

O občerstvenie sa postará Foodmaster. Vstup platí pre všetkých, ktorí majú vínne pasy. Kto má však záujem navštíviť len vinárstvo Golguz, tak cena degustačného pohárika s logom Golguzu je 5 eur a v jeho cene okrem širokej ponuky vín majú návštevníci zahrnutý aj sprievodný program ako návštevu výrobných a pivničných priestorov, odborníci Golguzu im poskytnú fundovaný výklad o spracovaní hrozna i výrobe vína.

„Ochutnávať sa budú aj vína, ktoré sú aktuálne nominované v Národnom salóne vín Slovenskej republiky, čerstvé novinky a tiež víťazné vína z posledných súťaží. Určite príďte, bude to krásny zážitok a bude skvelá zábava,“ pozýva ľudí riaditeľ Golguzu Holík.

Nezabudnite, dátum 28. apríl 2018 si vyárendujte na návštevu Golguzu.

(PR)

Ulož ako PDF
Napísal 11. apríla 2018 19:39. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.