reklama

Prepojovacia lávka medzi poliklinikou a daňovým úradom bude šesť dní uzavretá

Mesto Trnava upozorňuje obyvateľov na pripravované obmedzenie fungovania prepojovacej lávky na Starohájskej ulici.

Ako informoval hovorca mesta Trnava Pavol Tomašovič, od utorka 24. do nedele 29. apríla bude z dôvodu realizácie finálneho náteru pochôdznej časti bude uzavretá prepojovacia lávka medzi Mestskou poliklinikou a sídlami Úradu Trnavského samosprávneho kraja a Daňového úradu Trnava.

“Za toto obmedzenie sa ospravedlňujeme a zároveň žiadame návštevníkov tejto lokality o rešpektovanie uzávery lávky,” uviedol Tomašovič.


Lávka na Starohájskej ulici bude uzavretá

Rekonštrukcia prepojovacej lávky súvisí s komplexnou obnovou lávky pre peších a chodcov pri poliklinike.

Po dokončení sanácie celého mostného objektu tu plánuje mesto uskutočniť projekt ozelenenia lávky a znížiť tak nepriaznivé vplyvy súvisiace so zmenami klímy.

V súčasnosti mesto pripravuje verejné obstarávanie na dodávateľa prác projektu ozelenenia. Ak bude úspešné, stavebné práce plánujú začať v októbri 2018, s dokončením, vrátane sadových úprav, sa počíta na jar budúceho roka.

Ulož ako PDF
Napísal 20. apríla 2018 0:27. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Prepojovacia lávka medzi poliklinikou a daňovým úradom bude šesť dní uzavretá”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.