reklama

Prepojovacia lávka medzi poliklinikou a daňovým úradom bude šesť dní uzavretá

Mesto Trnava upozorňuje obyvateľov na pripravované obmedzenie fungovania prepojovacej lávky na Starohájskej ulici.

Ako informoval hovorca mesta Trnava Pavol Tomašovič, od utorka 24. do nedele 29. apríla bude z dôvodu realizácie finálneho náteru pochôdznej časti bude uzavretá prepojovacia lávka medzi Mestskou poliklinikou a sídlami Úradu Trnavského samosprávneho kraja a Daňového úradu Trnava.

“Za toto obmedzenie sa ospravedlňujeme a zároveň žiadame návštevníkov tejto lokality o rešpektovanie uzávery lávky,” uviedol Tomašovič.


Lávka na Starohájskej ulici bude uzavretá

Rekonštrukcia prepojovacej lávky súvisí s komplexnou obnovou lávky pre peších a chodcov pri poliklinike.

Po dokončení sanácie celého mostného objektu tu plánuje mesto uskutočniť projekt ozelenenia lávky a znížiť tak nepriaznivé vplyvy súvisiace so zmenami klímy.

V súčasnosti mesto pripravuje verejné obstarávanie na dodávateľa prác projektu ozelenenia. Ak bude úspešné, stavebné práce plánujú začať v októbri 2018, s dokončením, vrátane sadových úprav, sa počíta na jar budúceho roka.

Ulož ako PDF
Napísal 20. apríla 2018 0:27. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0.


INZERCIA

73 komentárov pre “Prepojovacia lávka medzi poliklinikou a daňovým úradom bude šesť dní uzavretá”

 1. 1
  ferino says:

  Pekný “tunel” je to premostenie. Už minulý rok na jeseň toto premostenie bolo z dôvodu opravy na 2 mesiace odstavené. Na pohľad je premostenie rovnaké , aké bolo pred opravou. Mesto tvrdí, že dlo opraviť aj odvodnenie lávky. Ja to zistím až pri prvej riadnej búrke.

 2. 2
  Gitr says:

  Sup sup na policiu ked mas podozrenie.

 3. 3
  Rozum zostáva stáť says:

  Na lávke sú práce asi ukončené. Nikto sa tam už niekoľko týždňov neobjavil. “Makali” na tom koncom roku 2017, aj tento rok. Až malta počas prác padala na jazdiace autá. Ale na časti lávky oproti polikliniky sa prstom nepohlo. Hrdzavé oceľové nosníky, neopracované bočné časti telesa lávky,…
  Toto je akože už hotovo? Alebo aj opravu tej lávky rozdelili na etapy na niekoľko rokov?
  Tu už fakt rozum zostáva stáť. Možno pri tom Rozum ani nebol a v tom prípade sa Rozumu ospravedlňujem.

  • 3.1
   Rozum says:

   Zevraj to vsetko vyriesi novy kanditat na primatora vie niekdo onom nieco co je
   to zac?

   • 3.1.1
    RROZ says:

    Otázka pre Rozum: Bol si na tej lávke, alebo nebol?

   • 3.1.2
    Buď Bindi says:

    S tým kandidátom to asi nebude také jednoduché. Podľa indícií je vajce znesené, teploty sú vhodné, kandidát sa vraj začína liahnuť. Aký Buď Bindi sa tentokrát vyliahne, to ani srnky nevedia.

  • 3.2
   OIL says:

   Prestanme sa čudovať čomukoľvek v tomto meste, ekonomicko- energetický diverzanti čo sa zmocnili nášho mesta je komédia a tragédia v jednom. Aj dve volebné obdobia budú občania mesta trpieť za toto ich spravovanie vecí verejných. Nedaj bože že sa prehrá súdny spor o pozemky a nútená správa na krku.

   • 3.2.1
    Labakan says:

    Dovolil by som si doplniť, že aj ekologický. Neviem či niekto z UV – LTT kúri v dome drevom, ale záľuba v likvidácii stromov by mohla aj skončiť.

    • 3.2.1.1
     Juraj Fuzák says:

     Nekuri, ale Brocka udi klobasky do kampane tak potrebuje drevo domov, co je na tom nepochopitelne? Take klobasecky budu v oktobri jak oci :D

     • 3.2.1.1.1
      KK says:

      To si nemal hovorit lebo dalsi kanditati na primatora mu ich zezeru , ti vyzeraju ze zezrali polku Trnavy asi su v objemovke

     • 3.2.1.1.2
      LL.M: says:

      Toľko stromov zničí, aby mohol údiť klobásečky. Tie to určite už nezachránia, aj keby dával každému po páre, alebo každému dá nožičky. Aby pochopili všetci.

      • 3.2.1.1.2.1
       Juraj Fuzák says:

       Pozri, kazdy robi co vie. Ja si myslim ze ked sa nakombinuju domace klobasky, skakaci hrad s klucenkou a nejakym perom, nemuselo by to dopadnut az tak strasne. Ked zostane nejaky kes, mozno aj hrebicky budu.

       • 3.2.1.1.2.1.1
        ccm says:

        Keby na kľúčenke bola silueta vodcu v klobúčiku, to by mnohý a mnohé s kľúčenkou večer zaspávali a ráno vstávali v očakávaní krajších zajtrajškov.

        • 3.2.1.1.2.1.1.1
         Juraj Fuzák says:

         Keby tam bola tvoja silueta, mohli by sme s nimi strasit neposlusne deti…

        • 3.2.1.1.2.1.1.2
         KK says:

         Ako vidim ani tebe vodca neda spavat neni den co by si ho nespomenul. Ozaj ked vyhra znova to uz budes suci aj na kazajecku ze?

         • 3.2.1.1.2.1.1.2.1
          ccm says:

          Priznám sa je to ešte horšie. Pokiaľ na vodcu a na poslanca MZ čo má známosť s Docentom Chocholuškom ich kamaráti pokrikujú, čo vy dvaja Pokémoni je to smutné, akú vážnosť má vodca u pospolitého ľudu v meste s 60 000 obyvateľmi o ktorých by mal mať starosť.

          • 3.2.1.1.2.1.1.2.1.1
           KK says:

           Tak ked to boli ich kamarati tak to asi nebude problem . Ozaj a ty si bol svedkom toho ako na nich niekto krici ci sa ti to len snivalo?

          • 3.2.1.1.2.1.1.2.1.2
           feri says:

           Je mu sa nielen snívalo,ale aj dostal kladivom po hlave…D

          • 3.2.1.1.2.1.1.2.1.3
           Timur says:

           Takže ja som bol pri tom a zmienil som sa o príhode z Jave v našej partii. Bolo to po futbale, keď sa chystali oslavy majstra. Stačí ti moja odpoveď, vyčerpala tvoju zvedavosť ?. Pokiaľ sa týka našej partie v názore na súčasné vedenie sme jednotný, je to úbohosť sama a to sme boli ich podporovatelia, sklamanie porovnateľné ako zápase v Rimavskej.

          • 3.2.1.1.2.1.1.2.1.4
           KK says:

           Tvoja partia je kto? Tvoje vsetky nicky? :D

          • 3.2.1.1.2.1.1.2.1.5
           pre Timura says:

           Jedine kto tu potrebuje lekára a Chocholouška je Timur a jeho výmysli.držím Ti palce v živote a hlavne zdravie Timurko,nič iné!!!Už ťa nechám tak,ty za to nemôžeš.

          • 3.2.1.1.2.1.1.2.1.6
           Juraj Fuzák says:

           No to je velka skoda ze si sa neprihovoril, sme mohli pokecat. Co si nechal gule doma v kredenci? Ci tu zostali prihlasene? :D

          • 3.2.1.1.2.1.1.2.1.7
           Feri says:

           Tie gule nechal Timur v kredenci alebo u Gaba v tlačiarni. ..D

          • 3.2.1.1.2.1.1.2.1.8
           Juraj Fuzák says:

           No tomu by sa hodili, konecne by sa mohol citit ako chlap a nie ako predajna nula…

         • 3.2.1.1.2.1.1.2.2
          LL.M: says:

          Pán poslanec keď ste dostali na mestkom plese tú bitku od svojich, okrem hlavy vám neublížili aj aj na tých vašich gulách a teraz závidíte. Skúste si ich nájsť v trenírkach, či ich máte.

          • 3.2.1.1.2.1.1.2.2.1
           KK says:

           To si zas len pocul alebo si bol zas svedok? A nemen stale nicky je to zbytocne ty mental

          • 3.2.1.1.2.1.1.2.2.2
           Juraj Fuzák says:

           Teraz si ma fakt pobavil 🤣🤣 toto je uz iny level 🙈🙈🤣

 4. 4
  Objekt nesanovaný úplne says:

  V predposlednom odseku tohoto článku sa píše o sanácii celého mostného objektu. Až potom má byť realizovaný projekt zazelenania lávky. Tak sa to píše.
  Logickou úvahou sa dopracujeme k záveru, že zazelenanie lávky asi nie je na programe dňa. Prečo? No preto, lebo celý mostný objekt nie je ani zďaleka sanovaný, je tam práce a práce.

 5. 5
  Hádanka says:

  Aká je najnovšia definícia dĺžky prác na projekte?
  Odpoveď:
  Dĺžka prác v rámci projektu je veľmi presný časový úsek medzi úplne nejasným termínom zahájenia prác a ešte nejasnejším termínom ukončenia prác, pričom počas tohoto obdobia sa práce aspoň trikrát prerušia z dôvodu tradičného jarmoku.

  • 5.1
   KK says:

   Vidis a aj tak spravilo toho viac jak predtym za dve volebne obdobia…

   • 5.1.1
    Hádanka says:

    Myslíš na fejkbuku?

    • 5.1.1.1
     KK says:

     Mojko na to facebooku je nieco nerealne? Ci tie vsetky rekonstrukcie su vymyslene? Tie nove projekty su vymyslene? Ty konecne pochop ze ste hotovy a tie tvoje place ti nijak nepomozu vtvojom smutnuckom zivotiku. Strasne sa bavim na tebe jak si tu vytvaras milionov nickov a snazis sa navodit jak vsetci nadavaju :D Ocuvaj smutnacik a nabuduce sa ozvi ked niekoho z LT uvidis mozno ti nekdo znich pomoze pochopit ze existuje zivot aj mimo trnava live cmucik

     • 5.1.1.1.1
      Dobré ránko says:

      No nereálne to nie je, to máš pravdu. Onô, ehmm,… je to tak trochu v rovine sci-fi.
      Opravené hradby po amfik a nasvietené, skultúrnený Všivavý hájiček, Agátka skultúrnená, presťahovaný pomník od evanjelického domu na študentskú, staticky zastabilizované prekrytie Trnávky, stojaca Dolná brána, revitalizovaný Ružový park, revitalizovaný Zelený kríčok, renovovaná Štefánikova, nová otočka pred jezuitskym kostolom, pešia zóna po jezuitsky kostol, parkovací dom na Dolnopotočnej, chodník pre peších z Františkánskej na Zelený kríčok, skratka pre peších z Haulíkovej na Hviezdoslavovu cez Dom hudby, krásne výhľady na Mikulášskom námestí bez parkujúcich automobilov, fungujúca fontána oproti Radnici, zrenovovaná Pracháren, unikátna cykloveža, zelená lávka na Družbu, mólo v kamenáči, nová oddychová zóna na štrkoch, …
      Fakt je toho strašne veľa.

      No a teraz detoxikácia u Dr. Chocholouška. Klystír to istí, hlava sa čistí.

      • 5.1.1.1.1.1
       Timur says:

       Vybudované rekreačné stredisko Štrky, zvládnuté kosenie, čistota mesta,likvidácia odpadu priamym spaľovaním na skládke, nepozametaný zimný posyp ešte v júni výsadba jedovatých rastlín v meste. Srdce občana plesá a dvíha pohľad k modrej oblohe veriac v skorú zmenu.

       • 5.1.1.1.1.1.1
        Dan says:

        Chlape si kompletný? Kde ti kto napísal,že strky budú vybudované presne v nejakom roku?Že výsadba jedovatých rastlín? ?Nezvládnuté kosenie??Nie je to ideálne, ale spomienky na staré kosenie,kde sme čakali obyvateľa na koscov sú stále aktuálne. Ohľadne nepozametaneho tvojho posypu,je otázka na firmy FCC alebo Stefe.Ale každý normálny človek vie, že tie firmy majú možno dve autá, tak to nemajú šancu stíhať. Ale aj za to môže Brocka.Ne príde Butko naspäť a hneď kúpia 20 áut. ..D Horí skládka horí ale tebe horí niečo iné. Aj za to môže Brocka čo vlastne zdedil. Práve že je skvelé že mesto informuje občanov čo plánuje robiť. Ako chcú čerpať eurofondy a hlavne načo sa dajú využiť. Ale to trotlovci nemôžu pochopiť.

        • 5.1.1.1.1.1.1.1
         Parva Roma says:

         Nauč sa čítať…Tomašovič povedal, že Štrky sa budú realizovať v priebehu tohto roka – nájdeš na trnava-live.sk …štrky

         • 5.1.1.1.1.1.1.1.1
          dan says:

          Nauč sa čítať Ty a ne ja.V tom článku je slovíčko možno,kde jasne napísali,že záleží na mnoho faktorov.Podľa mňa by to aj zrealizovali,len tú súťaž zrušili.A nezrušilo to mesto,ale tuším útvar pre verejné obstarávanie.A pre teba Už je to jasné,choď smradiť niekam inam.Aj možno na fejsbúčik…D
          Opakujem za mňa,či za viacerých ľudí je dobré informovať ľudí čo sa plánuje a pod.Užívajte niekedy si svoju diskusiu.čauko

        • 5.1.1.1.1.1.1.2
         Už je to jasné says:

         Aha,
         takže vy to ešte len chcete robiť.
         No čo si to nepovedal hneď. Lebo ten pán KK písal čosi o reálnych, alebo urobených vecičkách.
         Už to je jasné: pre vás sú reálne urobené vecičky aj tie, ktoré sa ešte len budú robiť. Stačí to dať na fejsbučik.

        • 5.1.1.1.1.1.1.3
         Timur says:

         Dan pokiaľ niečomu nerozumieš, alebo o niečom nevieš, to neznamená že to nie je realita. Kosí sa 2 krát tak draho ako v minulosti čo bolo to nevýhodné kosenie pre mesto. V FCC a v Stefe je mesto ten čo to platí a kto má peniaze ten rozhoduje a navyše ma v tých firmách 50 % , tak čo to točiš. Na Študentskej vyrástla nejaká rastlina ktorá je jedovatá, podľa Bročku nebola vysadená úmyselne. Za všetky problémy môžu vaši neprajníci a 4 ročné obdobia. Pokiaľ si pamätám tak Štrky mali byť vybudované do konca pontifikátu LTT. Pokiaľ by nevyplácal na mzdách 39 navyše zamestnaných pracovnikovv na MU mohli byť aj nové zametače, 300 000 € stojí jednen, krát 3 autá k 4 roky to je 13 zametačov a ešte zostane aj na kávu.

         • 5.1.1.1.1.1.1.3.1
          dan says:

          daj presné čísla o kosení,keď niečo tvrdíš tak dokáž!A prečítaj si článok na trnava live o štrkoch a nikde nie je spomínané,že to spravia do nejakého obdobia!Nehnevaj sa ale si obyčajný klamár!!!A hlave táraj!!

          • 5.1.1.1.1.1.1.3.1.1
           dan says:

           A daj sa preliečiť prosím ťa,lebo ohľadne tých nových zamestnancov.Bolo vytvorených len 13 nových.Nebuď padnutý na hlavičku,lebo keby Bročka nemusel,tak ich nevytvorí!Je zaujímavé,že zatiaľ neprišiel ani jeden poslanec s tým ako ukáže občanom,kde si povedzme Bročka vymyslel nejakú novú pozíciu!!A Butko či Bošnák alebo Stanko robil na mestskom úrade.

          • 5.1.1.1.1.1.1.3.1.2
           Timur says:

           Ja sa na teba nehnevám je chváli hodné ako brániš svojho chlebodarcu, alebo si to ty náš chlebodarca.

      • 5.1.1.1.1.2
       KK says:

       Chlapci vsetky rozpocty sa robia na par rokov dopredu kedze od zaciatku projektu teda napr urbanisticko–architektonicka sutaz na projekt , potom projektova dokumentacia stavebne povolenie , dat to do rozpoctu a najst vo verejnej sutazi dodavatela moze trvat ovela dlhsie ako rok ale slepacim mozeckom sa to tazko vysvetluje. Ked sme pri tom Fb co z tych poslednych sa nerobi? Na detstke ihriska je uzavreta zmluva tento tyzden by mali zacat, podzemne konatjnery uz robia , chodnik s cyklochodnikom na hlobkej sa robi, na starohajskej uz davaju nove obrubniky a budu sa robit nove chodniky a nova cesta, na hospodarsjek je uz prva cas chodnika hotova, cistiace auto cisty trnavu uz dva roky co dalej je take nerealne a sci fi? Viem ze v minulosti to bolo ale teraz je ina doba chlapci a ja viem ze vas to strasne mrzi.

       • 5.1.1.1.1.2.1
        Jáj says:

        Jáj, vy robíte ešte len tie rozpočty.
        No to si mal skôr povedať, že to chystáte až do ďalšieho volebného obdobia. Tešili sme sa jak malí chlapci, čo všetko tu budeme mať.

   • 5.1.2
    Timur says:

    KK ty už prosím ťa si daj dolu tie ružové okuliare, alebo prestaň užívať zakázané povzbudzujúce prostriedky. Prejdi na pangamín, opaľovanie, nesýtené minerálky a podobne.

    • 5.1.2.1
     dan says:

     Timur odpovedaj na otázky a hlavne uveď fakty čo si splodil,lebo ja si budem myslieť koho máš za chlebodárcu.

     • 5.1.2.1.1
      Timur says:

      Musíš počkať až príde vhodný čas, ty zatiaľ rozmýšľaj či pri tom poslednom 3 dňovom požiari smetiska nebola porušená hydroizolácia a v podstate celá kazeta je nefunkčná, alebo znečistená voda preniká do spodných vôd. Nedesí ťa táto možnosť, aké kroky si podnikol pri poškodzovaní mestkého majetku, dal si preveriť či firma FCC nespôsobila poškodenie spomínanej hydroizolácie. Ukáž takú správu, je veľká pravdepodobnosť, že tu je nakročené na prúser ako v Hlohovci. Prezraď kto je tvoj chlebodarca.

      • 5.1.2.1.1.1
       KK says:

       Timurko sak ked mas nejake podozrenie sup sup treba to nahlasit na zivotne prostredie alebo ked sa stal nejaky trestny cin na policiu. Ci ty si zas len vymyslas?

       • 5.1.2.1.1.1.1
        Timur says:

        Málo robíš a aj to malo chceš aby robil niekto za teba.

       • 5.1.2.1.1.1.2
        Timur says:

        Vaše, alebo tvoje reakcie ma utvrdzujú o správnosti mojich postrehov, musím vám ísť neskutočne na nervy.

        • 5.1.2.1.1.1.2.1
         KK says:

         Ja sa natebe strasne bavim a myslim si ze nie len ja :)

         • 5.1.2.1.1.1.2.1.1
          Timur says:

          Len sa teda zabávaj ďalej, len aby sa zabával aj občan o ktorého priazeň budete usilovať.

          • 5.1.2.1.1.1.2.1.1.1
           KK says:

           Ja som tiez obcan tak snad sa budu nadalej omna usilovat. Ci kazdy kdo ma iny nazor alebo reaguje na tvoje klamstva musi byt poslanec? Skor tebe nieco leze na nervy a to ze nie kazdy tvojim klamstvam veri aby si ty raz nato nedoplatil lebo co tu niekedy predvadzas je fakt na lieky.

        • 5.1.2.1.1.1.2.2
         Juraj Fuzák says:

         jj, z internetoveho buchaca co sa v reale schovava za male pivo su vsetci na nervy 🤣🤣 wake up, it´s 2018 🙈🙈

         • 5.1.2.1.1.1.2.2.1
          Timur says:

          Z plesovéh zbitého provokatéra sa stal nositeľ morálky, pravdy lepších zajtrajškov, pre seba a svojich kumpánov. Mám z vás veľkú radosť vy nositelia pokroku a krajších zajtrajškou. Len vám pripomínam že už je rok 2018.

          • 5.1.2.1.1.1.2.2.1.1
           Juraj Fuzák says:

           Novy level zufalstva internetoveho hrdinu 🤣🤣 utekaj niekam radsej na male pivo

          • 5.1.2.1.1.1.2.2.1.2
           KK says:

           Na vstup na tuto stranku by mal byt nejaky iq test , to by sa tu taky Timurko ani nedostal :D Timurko kedy zacal tento tvoj komplex?

          • 5.1.2.1.1.1.2.2.1.3
           Timur says:

           Skôr ako ma vylúčite z vašej spoločnosti mohli by ste mi vysvetliť význam cyklochodníka po Hlbokej. Nestačilo to rozšíriť o 0,5 m a ušetriť 200 000 €, a už by bolo aj na platy pre zamestnancov na čistenie mesta alebo na predvolebné vyhrabanie trávnikov.Až vás bolí rozmýšľanie napíšte, budem to robiť bezplatne za vás, nenechám vás trpieť. Prosím tť nehovor mi Timurko ja už mám skončenú povinnú školskú dochádzku.

          • 5.1.2.1.1.1.2.2.1.4
           Otázka says:

           Toto je dobrá otázka, tiež som nad tým už rozmýšľal.

          • 5.1.2.1.1.1.2.2.1.5
           dan says:

           Timurko ty máš skončenú školskú dochádzku?To vážne?Všetci poslanci zahlasovali za komplet rozpočet,to znamená že za aj nový cyklochodník na Hlbokej.Súhlasili s projektom.Už by si mohol ísť kandidovať za poslanca,aby si nám ukázal šetrenie peňazí.

          • 5.1.2.1.1.1.2.2.1.6
           gabčo says:

           “dan”, ty si len chodil do školy, alebo si aj študoval?

          • 5.1.2.1.1.1.2.2.1.7
           KK says:

           Timurko podla tvojej gramatiky si chodil asi na pomocnu.Ked chces niekoho kritizovat chod na doucovanie lebo vyzeras smiesne.

      • 5.1.2.1.1.2
       Juraj Fuzák says:

       aj toto si vsetko zapocul u Javeho?

       • 5.1.2.1.1.2.1
        Timur says:

        Otázka aj ty máš potom dokončenú povinnú školskú dochádzku?

        • 5.1.2.1.1.2.1.1
         otázka says:

         K školskej dochádzke:
         vyzerá to tak, že “dan” školskú dochádzku s vypätím posledných síl dokončil. Preto sa vypytuje, či majú školskú dochádzku. Hľadá niekoho, kto ju skončil tak ako on (v ročníku č. 5), len sa mu to nejako nedarí. Ostatní študovali aj trochu viac.

      • 5.1.2.1.1.3
       Dan says:

       Timur zase prídeš do vetra…D škoda mohol by si vystupovať v telke.Uži si krásny slnečný deň

       • 5.1.2.1.1.3.1
        Timur says:

        Dan, tvoja myšlienka, aby som kandidoval za poslanca ma veľmi zaujala. Poraď mi v akých farbách. Súčasné vedenie mesta a presadzovanie ich zámerov je tragédie a komédia v jednom. 10 za LTT, 17 nevedno aké hodnoty presadzujú a 4 Smer soc. prc. demokracia. A teba nič lepšie nenapadne ako že rozpočet bol schválený jednomyseľne. Ja z týchto klebetných pokecov viem, že Mráz poslanec za KDH vraj hlasoval proti. Spôsob tvojho vládnutia sa veľmi podobá vládnutiu druhej Dzurindovej vláde, tiež samý kšeft a službičky za službičky. Je z toho GORILA ktorú sa bojí dokonca uzavrieť aj ROBO, aby nedostal facku z druhej strany. Teba čaká to isté z finančne menším postihom, lebo to bude len v rámci mesta, avšak s o to s tragickejším dopadom na mestké financie. Takže si to spapkaj celé, len sa pri tom moc nezabrýzgaj.

        • 5.1.2.1.1.3.1.1
         dan says:

         Zabrýzganý si ty a poriadne…D Ujo Mráz nehlasoval za minulý rozpočet.Za tento -v tom roku dal áno.Máš myšlienky ako Kupúnek.U6i si slnečný deň!

      • 5.1.2.1.1.4
       Vzorka says:

       Čo tak navŕtať sondážne vrty a pravidelne odoberať vzorky vody z okolia skládky?
       A vyhodnocovať ich?
       Veď neďaleko je vodáreň s ochranným pásmom.

   • 5.1.3
    Arana says:

    Chalani to tu už bolo, napríklad za tri roky splníme päťročnicu. Alebo plán plníme na 140 % a ešte máme rezervy.

 6. 6
  Rýchla výstraha says:

  Úchvatné
  Na lávke v časti k VUC je nový náter. Bez povrchovej úpravy. Prší a je šmykľavý. Kto si nechce chce rozbiť (čerstvé) vajcia, mal by si tam dávať pozor.

Napíš komentár

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.