reklama

Pre rekonštrukciu terasy hlavnej budovy stanice bude uzavretá lávka pre peších

Železnice Slovenskej republiky upozorňujú verejnosť, že počas júna a júla nebude prístupná hlavná budova stanice v Trnave z lávky pre peších.

Dôvodom je rekonštrukcia časti terasy budovy.

Rekonštrukciu terasy si vyžiadal havarijný stav – poškodenie izolácie terasy, v dôsledku čoho prichádza k zatekaniu vody do prevádzok a elektroinštalácií.

Ilustračné foto

Stavebné práce na terase budú podľa vyjadrenia zhotoviteľskej spoločnosti Texo Partner prebiehať v dvoch etapách.

Z bezpečnostných dôvodov budú až do ukončenia prác uzatvorené obe schodiská vedúce na lávku z Kollárovej ulice aj od parkoviska pri budove okresného úradu a polície. Stavebník vstupy zabezpečí zábranami a osadí informačné tabule.

Lávka pre peších bude otvorená ihneď po ukončení rekonštrukcie.

Zdroj: Texo Partner

Ulož ako PDF
Napísal 11. júna 2019 9:07. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Pre rekonštrukciu terasy hlavnej budovy stanice bude uzavretá lávka pre peších”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.