reklama

Pre rekonštrukciu terasy hlavnej budovy stanice bude uzavretá lávka pre peších

Železnice Slovenskej republiky upozorňujú verejnosť, že počas júna a júla nebude prístupná hlavná budova stanice v Trnave z lávky pre peších.

Dôvodom je rekonštrukcia časti terasy budovy.

Rekonštrukciu terasy si vyžiadal havarijný stav – poškodenie izolácie terasy, v dôsledku čoho prichádza k zatekaniu vody do prevádzok a elektroinštalácií.

Ilustračné foto

Stavebné práce na terase budú podľa vyjadrenia zhotoviteľskej spoločnosti Texo Partner prebiehať v dvoch etapách.

Z bezpečnostných dôvodov budú až do ukončenia prác uzatvorené obe schodiská vedúce na lávku z Kollárovej ulice aj od parkoviska pri budove okresného úradu a polície. Stavebník vstupy zabezpečí zábranami a osadí informačné tabule.

Lávka pre peších bude otvorená ihneď po ukončení rekonštrukcie.

Zdroj: Texo Partner

Ulož ako PDF
Napísal 11. júna 2019 9:07. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Pre rekonštrukciu terasy hlavnej budovy stanice bude uzavretá lávka pre peších”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.