reklama

Mladí futbalisti SOŠE Trnava sa stali vicemajstrami Slovenska

Vynikajúci úspech pre seba aj svoju školu dosiahol futbalový tím Strednej odbornej školy elektrotechnickej (SOŠE) z Trnavy na Majstrovstvách SR stredných škôl v Leviviach.

Úspešný príbeh začali písať mladí futbalisti obliekajúci dres SOŠE Trnava po zisku titulu majstrov okresu Trnava, keď vo finále zdolali Športové gymnázium J. Herdu.

Vo víťaznom ťažení pokračovali na Župnej olympiáde, vo finále si poradili s Dunajskou Stredou.

Aj počas majstrovstiev Slovenska stredných škôl vo futbale v Leviciach dokazovali trnavskí hráči výbornú formu.

Postupne zdolali svojich súperov z Bratislavy, Podbrezovej, Levíc a Prešova.

Premožiteľa našiel tím SOŠE Trnava až vo finále po nešťastnej prehre s Košičanmi.

Úspešný tím SOŠE Trnava v zložení: Žiaci: A. Burčiar, D. Čambor, L. Demovič, P. Glasa, T. Hudcovič, M. Klačman, K. Lipovský, A. Masnica, M. Orlický, D. Peško, M. Pilo, R. Planeta, M. Repa, N. Zigo, tréneri J. Nehaj, O. Karkoška.

„Naša škola dosahuje pravidelne športové úspechy a vďaka tomuto tímu pribudol do vitríny ďalší. Aj toto môže byť pozvánka pre žiakov základných škôl, prečo si vybrať pre ďalšie štúdium práve SOŠE Trnava. Úspech na slovenských majstrovstvách je o to cennejší, že na rozdiel od iných škôl nás reprezentovali len dvaja dorastenci Spartaka,“ zhodnotil učiteľ a tréner Jozef Nehaj.


Futbalový tím SOŠE Trnava


Najlepším hráčom turnaja sa stal Matúš Repa.

FOTO: SOŠE Trnava

Ulož ako PDF
Napísal 27. mája 2018 8:49. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Šport, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.