reklama

Golf Trnava získal na Majstrovstvách Slovenska juniorov 2023 tri majstrovské tituly

Klub Golf Trnava si priviezol z víkendových Majstrovstiev Slovenska juniorov 2023 v Skalici tri tituly a jednu striebornú priečku.

Kvalitná práca s mládežou a dlhodobé odhodlanie trnavského klubu Golf Trnava staviť na výchovu mladej generácie už istý čas prináša svoje ovocie.

Potvrdili to aj výkony a výsledky reprezentantov klubu na Majstrovstvách Slovenska juniorov, ktorých dejiskom bol počas posledného júnového víkendu Grafobal Group Golf Resort v Skalici.

V kategórii do 14 rokov získala titul juniorskej majsterky Slovenska Karolína Friedrichová, rovnaký úspech zaznamenala v kategórii do 16 rokov Zoja Trojanová.

Darilo sa aj trnavským juniorom: Tomáš Šmiček ml. sa stal juniorským majstrom do 16 rokov, jeho tímový kolega Marek Choma skončil na striebornej pozícii.

Najmladším účastníkom majstrovstiev SR bol iba 8 – ročný Christian Boris z trnavského klubu, ktorý súťažil v kategórii do 12 rokov.

Do Skalice cestovalo celkom 11 hráčov Golf Trnava pod vedením dvojice trénorov Martina Svěnteka a Martina Hromádku.

Majstri SR z klubu Golf Trnava:

Druhá zľava Karolína Friedrichová (kategória U14)


Zoja Trojanová v strede (kategória U16)


Druhý zľava Tomáš Šmiček ml., druhý zprava Marek Choma (kategória U16)

FOTO: SKGA / Damián Beseda

Ulož ako PDF
Napísal 27. júna 2023 11:10. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Šport, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.