reklama

Golf Trnava získal na M SR klubov medzi mužmi druhú priečku, ženy obsadili štvrté miesto

Na ihrisku Geay Bear Tále sa počas troch dní od piatka 26. do nedele 28. mája 2023 odohral asociačný turnaj o majstrov Slovenska klubových družstiev medzi 13 mužskými a 6 ženskými družstvami. V srdci Nízkych Tatier sa nachádza náročné hornaté golfové ihrisko s párom ihriska 71.

Po dlhej nedeľnej hre si mužské družstvo Golf Trnava mužov v zložení Tomáš Šmiček mladší, Václav Švub mladší, Marek Choma a Samuel Savara odnieslo fantastické druhé miesto.

Za víťazmi z golfového klubu Penati skončili iba o jednu ranu s celkovým počtom rán 429. Výsledok v súčte troch kôl je len o tri rany vyšší ako celkový pár ihriska, čo len podčiarkuje vynikajúci výsledok trnavských hráčov.

Nedeľné súťažné kolo bolo prerušené na bezmála tri hodiny kvôli mladému medveďovi, ktorý sa dostal na golfové ihrisko.

Boje o klubového majstra boli napínavé do poslednej jamky tohto trojdňového turnaja. Na poslednej 18. jamke potreboval Tomáš Šmiček premeniť zhruba dvojmetrový náročný putt do paru aby si vynútil rozohrávku. Jeho putt veľmi tesne prešiel okolo jamky, ale nakoniec loptička nepadla do vnútra.

Ženské družstvo v zložení Laura Póšová, Zoja Trojanová, Ester Stašková a Karolína Friedrichová nakoniec skončilo na 4. mieste o tri údery za pódiom.

Obe trnavské tímy na Táľoch trénersky viedol Martin Hromádka.


Strieborný tím mužov


Ženské družstvo obsadilo štvrtú priečku


Odovzdávanie ocenení najlepším

FOTO: archív Golf Trnava

Ulož ako PDF
Napísal 29. mája 2023 11:05. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Šport, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.