reklama

Historický úspech trnavských golfistov

Počas posledného prázdninového víkendu sa konali v Skalici majstrovská Slovenska klubových družstiev. Spomedzi pätnástich mužských tímov si vybojovali trnavskí golfisti úžasnú piatu priečku.

Trojdňový golfový maratón odštartovali hráči golfového klubu Golf Trnava dokonca na delenom prvom mieste.

V sobotu zamiešalo umiestnením vrtkavé počasie, ktoré prinieslo vietor a nepríjemný dážď.

V nedeľu si už trnavskí golfisti postrážili piatu priečku s celkovým tímovým skóre 459 rán.

Celkovými víťazmi sa stali hráči klubu Penati golf klub o jednu ranu pre golfovým klubom Pegas a golfovým klubom Tále.


Úspešný tím trnavských golfistov

FOTO: Golf Trnava

V silnej konkurencii vynikal predovšetkým Trnavčan Marián Puttera mladší, ktorý počas troch dní vždy atakoval par ihriska. Nakoniec jeho výsledok mu vyniesol druhé miesto medzi jednotlivcami s celkovým počtom rán 217 (+1).

Výborným výkonom sa prezentoval najmladší člen trnavského družstva Tomáš Šmiček mladší. Tento stále len jedenásťročný trnavský golfový talent zahral svoje najlepšie turnajové kolo už v piatok. Po celý víkend tímovo dopĺňal svojich starších kolegov.

Do bojov o jednu miestenku na Európske majstrovstvá klubov, ktoré sa tento rok budú konať vo Francúzsku, zasiahol aj Martin Richter a tímový náhradník Michal Novotný.

(ts)

Ulož ako PDF
Napísal 3. septembra 2018 10:54. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Šport, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.