reklama

Galéria Jána Koniarka pozýva deti na Pirátske leto

Aj počas tohtoročných letných prázdnin sa môžu deti zapojiť do výtvarných aktivít a animačných hier v Galérii Jána Koniarka.

Letné tvorivé dielne pod názvom Pirátske leto v galérii ponúkne školákom množstvo zaujímavých aktivít.

Podujatia sa konajú počas júla vždy od utorka do piatka v čase od 9.30 do 11.30 hodiny v prípade priaznivého počasia na nádvorí Kopplovej vily, v prípade nepriaznivého počasia v priestoroch klUbu 3.

Vstupné je 2 eurá.

Program letných tvorivých dielní 2018:

1. Týždeň 3.7. – 6.7. 2018
ABECEDA PIRÁTA
Oboznámime sa s obdobím pirátov lodí a bojov. Spoločnými silami sa vydáme na dobrodružstvo a odhalíme tajomstvá ako sa vyrábajú meče, lode a iné tajné zbrane strašných pirátov.

2. Týždeň 10.7. – 13.7.2018
DOBRODRUŽSTVO V DŽUNGLI
Počas tohto týždňa sa Piráti stratia v džungli. Spoznáme exotické cicavce, vtáctvo, hmyz a iné príšery, ktoré sa schovávajú na tajuplných miestach. Zároveň nám poslúžia ako motív k výrobe fantazijných zvierat, ktoré sa pokúsime vyrobiť z recyklovaných materiálov.

3. Týždeň 17.7. – 20.7.2018
HISTORICKÝ ODEV
Spolu sa prejdeme cestou do rozprávky, kde na nás čakajú dvorné dámy, šľachtici, kráľovský dvor a samozrejme nesmú chýbať naši piráti, ktorí to všetko okorenia. Predvedú nám čo sa v ich dobe nosilo, aké šaty, šperky a my sa pokúsime vyrobiť si historický odev.

4. Týždeň 24. – 27.7.2018
STRATENÁ OBRAZÁREŇ
Tak, ako aj všetky významné osobnosti aj piráti mali svoju pirátsku obrazáreň tá sa však potopila. Oboznámime sa s históriou starých obrazov a pokúsime sa spoločnými silami obnoviť stratenú obrazáreň.

27.7.2018 VERNISÁŽ
Rozlúčka s pirátskym letom v galérii ukončená výstavkou detských prác a literárno-hudobným workshopom Petra Adamova.

Ulož ako PDF
Napísal 27. júna 2018 6:29. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.