reklama

Zažite filmový večer pod letnou oblohou

V Horných Orešanoch sa už šiestykrát koná obľúbené podujatie Letné Lomoz kino. Uskutoční sa v sobotu 28. júla 2018 od 20.30 hod. v areáli štadióna.

Miestne občianske združenie Lomoz naň pozýva všetkých, ktorí si radi pozrú dobrý film pod hviezdami v spoločnosti priateľov, napríklad aj s pivkom ruke.

Aj tento rok organizátori stavili na oddychovejší žáner a premietať sa budú dve vydarené komédie.


Letné kino v Horných Orešanoch

Americký snímok Vo veľkom štýle, v ktorom sa traja osemdesiatnici chystajú vylúpiť banku, vystrieda francúzska uletená komédia Alibi na mieru.

Viac o filmoch sa dočítate na Facebooku OZ Lomoz alebo www.lomoz.sk.

Vstupné na akciu je dobrovoľné. V prípade nepriaznivého počasia sa podujatie presunie do kultúrneho domu.

Ulož ako PDF
Napísal 23. júla 2018 23:44. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.