reklama

Smolenice privítajú na lúke pod zámkom Kirschnerovú a Martausovú

Už túto augustovú nedeľu sa na lúke pod obľúbeným zámkom vystriedajú dva výnimočné hlasy.

Smolenice zažijú jedinečný koncert. Jana Kirschner a Sima Martausová 19. augusta 2018 zaspievajú to najlepšie zo svojej tvorby pod zámockými hradbami.

Hlasy týchto dvoch výnimočných umelkýň v spojení s čarovným zámockým prostredím sľubujú nezabudnuteľný zážitok. Koncert sa uskutoční v prírodnom amfiteátri hneď pod zámkom.

Mierne sa zvažujúca lúka ponúka výnimočnú akustiku a už roky je obľúbeným koncertným miestom v rámci zámockého parku v Smoleniciach.


Jana Kirschner a Sima Martausová

Atmosféru večera naladia láskavé piesne Simy Martausovej a to od 19:30 hodiny. Nasledovať bude hlavný hudobný program – Jana Kirschner Komorne.

Ide o jedinečný koncert Jany Kirschner. Známe piesne z albumu Krajina Rovina či projektu Moruša ako aj staršie hity ako Líška, Modrá, Na čiernom koni a ďalšie zaznejú v úplne novom prevedení so skvelým sláčikovým kvartetom Spectrum Quartett, pod vedením Jána Kružliaka.

Projekt Jany Kirschner “Komorne” je o emóciách, o hudobnej zrelosti, o túžbe objavovať nové cesty, no najmä o tom, že hudba je len jedna.

Komorne je veľmi hravý a organický projekt, ktorý môže osloviť širokú škálu divákov.

Všetky informácie o koncerte nájdete na facebookovej stránke Smolenické kultúrne leto a webovej stránke smolenican.sk alebo predpredaj.zoznam.sk.

Vstupné:
Predpredaj 19 eur
Na mieste 23 eur

Parkovanie:
Bezplatné parkovanie bude zabezpečené na lúke hneď pod zámkom. Návštevníci ho nájdu vpravo od areálu medovinárne Včelco. Odtiaľ je to už len niekoľko minút označeným chodníkom priamo na zámok.

Ulož ako PDF
Napísal 16. augusta 2018 0:08. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.