reklama

Jedenásť poslancov podpísalo návrh na zvolanie mimoriadneho mestského zastupiteľstva

Jedenásť poslancov naprieč všetkými poslaneckými klubmi svojimi podpismi podporilo návrh na zvolanie mimoriadneho Mestského zastupiteľstva mesta Trnava. Návrh doručili do podateľne mesta v utorok 18. septembra 2018. Informoval o tom Predseda poslaneckého klubu Naše mesTTo Rastislav Mráz.

Jediným bodom programu má byť prerokovanie aktuálneho súdneho sporu Mesta Trnava voči spoločnostiam City-Arena a.s. a City-Arena PLUS a.s.

“Mestské zastupiteľstvo mesta Trnava je zastupiteľským zborom obce, ktorému je ako jedinému v súlade so zákonom o obecnom zriadení vyhradené určovať zásady hospodárenia a nakladania s majetkom obce, schvaľovať najdôležitejšie úkony týkajúce sa tohto majetku a kontrolovať hospodárenie s ním. Žiaľ, o začatí a ďalšom pokračovaní súdneho sporu o určení vlastníckeho práva k nehnuteľnostiam, ktorý primátor mesta inicioval voči spoločnostiam City-Arena a.s. a City-Arena PLUS a.s. sme doteraz boli informovaní predovšetkým od protistrany, prípadne prostredníctvom informácií zo sociálnej siete a médií,” konštatoval R. Mráz.

Ilustračné foto

Ako ďalej poznamenal, v záujme minimalizovať ďalšie škody na majetku mesta iniciovala skupina poslancov zvolanie mimoriadneho zasadnutia mestského zastupiteľstva.

Podľa zákona o obecnom zriadení ak požiada o zvolanie zasadnutia obecného zastupiteľstva aspoň tretina poslancov, starosta zvolá zasadnutie obecného zastupiteľstva tak, aby sa uskutočnilo do 15 dní od doručenia žiadosti na jeho konanie.

Mestské zastupiteľstvo v Trnave má 31 poslancov, jedenásť podpisov pod návrhom na zvolanie mimoriadneho MZ je preto postačujúcich na zvolanie schôdze.

Ulož ako PDF
Napísal 19. septembra 2018 18:51. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0.


INZERCIA

122 komentárov pre “Jedenásť poslancov podpísalo návrh na zvolanie mimoriadneho mestského zastupiteľstva”

 1. 1
  Strachan says:

  To som zvedavý, či si primátor vôbec uvedomuje, čo spôsobil…

 2. 2
  Sancho Pancho says:

  … Ty tomu nerozumieš! … Veď on to robil iba pre dobro mesta… A možno aj pre svoje ego? :D

 3. 3
  Hans says:

  Strachan a čo spôsobil? Daj nám to.

  • 3.1
   Detektív says:

   To si si vymyslel dobrú hovadinu…..
   Tak toto ja mám za svoje dobro?!?!
   Tak toto ja mám za svoje dobro?!?!
   Tak toto ja mám za svoje dobro?!?!
   Tak toto ja mám za svoje dobro?!?!

   • 3.1.1
    Tyzden mobility says:

    Nic, nic uz racej nehovorim. Primatoris a Jofo si vymyslia novy hashtag na Fesjbuku napriklad jako #poradprimatorovi a budu namiesto normalnej politickej komunikacie vytvarat pocit, ze tyzden mobility je to co seci riesime. Nie je ten Jofo zalubeny do Peta? To co ten Jofo predvazda sak sa aj vola, ze propaganda. Elektrobike od primatorisa. Hlavne nech maju jofovce a brovce dojem, jak je secko v klidku a docela v poradecku.

    • 3.1.1.1
     ufo says:

     Toto bude historické legendárne foto :
     X Files – Akty X
     https://www.facebook.com/brockatt/photos/a.1502729359939962/2143926939153531/?type=3&theater
     Mulder a Scully čakajú na pristátie ufónov.
     V pozadí vesmírny modul moderný typ turboBrok 1

     • 3.1.1.1.1
      statik says:

      A tie naivné komenty pod tým :
      Magdalena Horňáková na parkovaní bude využívaná i střecha ?
      Peter Bročka Magdalena Horňáková ano

      Statik PB dal odpoveď áno. V živote nepotrebného zamestnanca Smeru sa nemohol naučiť, že budovy majú svoju statiku, nosnosť atd.
      Keďže sa s tým pôvodne neplánovalo určite strecha nebude nosná.
      Ale marketing je marketing. Iba fejsbúk má pravdu.
      Magdaléna ale ver vodcovi v r. 2099 to určite bude hotové.

      Nechápem Jofa načo ťahá túto guľu na nohe.

      • 3.1.1.1.1.1
       Maja says:

       Presne, fejsbúkové rečičky, bohužiaľ statik sa už pred x rokmi vyjadril keď tam mali parkovať zamestnanci vuc, že strecha v žiadnom prípade nie nosná !!!

      • 3.1.1.1.1.2
       Hans says:

       Všetci čo robia na ministerstve sú smeraci. To vážne? To ste mali aké školenie u Martinka?Aj na meste čo teraz robia úradníci sú Brockovci.Bude sranda,keď na tej streche budú autá parkovať. Ale je vidieť, že sledovaci z STB sú v strehu. Pekný večer priatelia!

    • 3.1.1.2
     debilita says:

     Oni si z toho spravili týžden debility.
     V novembri bude rok, čo je Jofo a jeho vicežupan Neštický (čo sa k tomu dostal ako slepé kura k zrnu ) , pre dopravu vo funkcii.
     Som zvedavý čo dajú za odpočet, čo konkrétne urobili za rok pre dopravu v Trnavskom kraji. Ale konkrétne. Nie FB agentu.
     Zatiaľ robí Jofo iba Bročkovi zrkadlo a práve vynašiel bicykel.

 4. 4
  Bajk says:

  Čo závidíš? Ti je ľúto že ste prišli o ksefty??To letisko Vám nevyšlo že uzernici. Vieš nám tu vysvetliť prečo dobrodinci Poor a Sopko požičali letisku peniaze???Sa trasieš aj s tým fetakom jesinkom???

 5. 5
  obcan says:

  Je jasné, že chcú zakryť špinu ktorú napáchali ich súdruhovia. Lebo na okresnom a krajskom súde ich oligarcha má spriaznené duše. Preto sa boja, aby to neprešlo na európsky súd… A ten dá navrhovateľovi za pravdu! Oni vedia prečo to robia. Veď aj predvolebné kampane niečo stoja. Niečo za niečo…..

  • 5.1
   sudca says:

   Podľa právnych kapacít na fejsbuku sú na súde špine, mafia, spriaznené duše…
   A to preto lebo kazisvet prehral, o čom všetci vedeli rok dopredu.
   Keby kazisvet vyhral tak kto by bol na súde tiež špine, mafia … ?

   • 5.1.1
    firhang says:

    Na co sa tu hrame. Stat prerasteny mafiou skrz na skrz. Od policie, cez NAKA az po sudcov na ustavnom sude. Ked si myslis, ze je to inak, tak si bud naivny alebo slepy. HZDS zasiala v 90tych rokoch principy tohoto statu, ANO prebrala stafetu a Smer sa vezie dalej.
    Tu si diktuju pravidla vselijaky Kmotrikovci, Poorovci a podobna chamrad.

  • 5.2
   Nesúhlas says:

   Si pil ? Boja sa aby to neprešlo na európsky súd ? Žaloba bola podaná Európskej komisii !!! Európa to má už de facto aj de jure na stole a vedia o tom.

 6. 6
  fans says:

  A pride sa aj neskaj na futbal pretŕčať udavač aj s politbyrom ?

  • 6.1
   Juraj Fuzák says:

   Ano hore na severnej ma listok, mozes mu to ist vytmavit do oci, len davaj pozor aby si sa pri tom nezacal zajakavat a potit.

   • 6.1.1
    Timur says:

    Fuzák ty aj s tvojim politbyrom a LT by ste najlepšie urobili keby ste už odtiahli do zabudnutia. Je dosť ťažké pochopiť Vladimíra Póra prečo sa angažuje vo futbale a vráža do toho toľké peniaze. Snaha niečo dokázať, dostať sa do povedomia? Teraz po zrealizovaní projektu štadióna a nákupného centra sa mu niečo vrátilo. Urobil titul, postúpil do skupinovej europskej súťaže, čo je asi maximum tohto mužstva. Po vianociach povie stačilo a odíde od futbalu. Štadión zostane na krku mestu, odhadujem ročný náklad na postaranie sa o majetok mesta tak 300 000 €. Konečne aj Sereď bude mať kde hrať a LT a OĽaNO si budú krochkať ako to dobre vymysleli. Len pozor Európou sa šíri prasačí mor a tam sú veterinári neúprosný nie ako volič či voly.

    • 6.1.1.1
     firhang says:

     oo. najsamlepsi Poor nas seckych drzi za gule, lebo je majitelom futbaloveho klubu so 100-rocnou tradiciou a on sa pre ten klub obetuje a bez neho by to bolo cele v pecku. :D
     Kokos si tam s Kmotrikom meraju ftakov, kto ma vacsieho. Momentalne ho ma vacsieho Poor. Kmtorikovi postavime stadion (tiez narodny) v BA a potom napumpuje zopar milionikov do klubu a jeho syncek sa pohra na managera zase trosku.

   • 6.1.2
    un fans says:

    Fúzak fans nikoho nemenoval.
    Ako si mohol vedieť kto je udavač a kto politbyro o koho ide a kde majú lístky?
    Asi ťa osvietilo a už si sa s tým stotožnil :):):)
    Si fakt bystrý :):):)
    Sa rehocem Fúzak identifikoval udavača
    gól do vlastnej
    gól do vlastnej

 7. 7
  benetton says:

  Ooo, dalsi socialny demokrat sa ozval.
  Tak Poor daval cele roky zo svojho? Chudak poctivo drel a korunku ku korunke daval do spartaku. Konecne sa mu ta namaha vrati, pekny stadion postavil zo svojho, koncepcne to riadili cele roky, mame paradnu akademiu s treningovymi plochami, pozerali do buducna chalani, to sa musi nechat.
  Skoda ich nechat odist, filantropov socialnych … , ale ludia nie su sprosti, urcite zvolia zmenu, vsak v Trnave sa nic nedeje a secko je zle, potreubjeme istoty :)

  • 7.1
   Timur says:

   Problém je že PB nič zásadné nezmenil v prospech občana, len udržiava predchádzajúci stav. Je to nastavené tak aby chudobný boli ešte chudobnejší a bohatý ešte bohatší. Kto sa dostane hore ten stav mu vyhovuje. Čo sa týka akadémie robiť ju n Slávi kde fúka ako na Sibíri je nezmysel, ktorý vie aj malý Jardo. Viem o projekte podpori talentovanej mládeže, ale zo strany mesta je absolútna ignorácia. Nie som sociálny demokrat. Problém prechodu majetku do rúk súkromného sektoru v 90 rokoch minulého storočia sa uskutočnil preto, lebo to všetci chceli na západe aj v Amerike. Gorila nebude nikdy vyriešená, lebo všetci zúčastnený na seba moc vedia, aj keď postrieľajú všetkých novinárov.

   • 7.1.1
    Juraj Fuzák says:

    Nie nevies nic o nejakom projekte podpory talentovanej mladeze a iba zvatlas nezmysly. Momentalne sa podpisuje zmluva s dodavatelom prac, ktory postavi treningove dvojihrisko na Slavii a projekt umelej travy na ihrisku c. 1 je pred dokoncenim a pojde do sutaze. Mesto tieto ihriska financuje s prispenim Spartaka, ktory dava 200 000€, ktore dostali na rozvoj infrastruktury pre talentovanu mladez do SFZ. SFZ tieto peniaze rozdeluje z prostriedkov, ktore ziskali za ucinkovanie repre U21 na ME v Polsku. Medzi mestom a Spartakom uz je podpisana zmluva o zdruzeni tychto prostriedkov a takisto zmluva o prenajme tychto ihrisk o ktore sa bude starat mesto. Takze tolko k tvojej ignoracii a zarucenym informaciam.

    • 7.1.1.1
     Tom says:

     Ale Martin Poor pisal ze by dostal 2 miliony :D

     • 7.1.1.1.1
      Juraj Fuzák says:

      jj, dokonca hovoril ze ich mesto odmietlo tieto dva miliony. Len akosi o tom zabudol vobec niekomu na meste povedat. Mozno si myslel ze staci ked o tom napise cez messenger ****** Jeskovi…

      • 7.1.1.1.1.1
       ješko says:

       ty poloteplš fuzatý neber si ma do ******!
       starám sa ja do teba ty ****** ?
       ale ked chceš môžem ta navštíviť!
       ***** ta obúva každé ráno!
       čo si myslíš že si dedko vševedko? !

       • 7.1.1.1.1.1.1
        Juraj Fuzák says:

        Ocuj ty trumpeta traslava, pohodlne sa usad, daj si alobalovu capicu na hlavu, porozlievaj okolo seba ocot a cakaj na nejake “novinky” cez messenger, na nic ine si neni dobry. Ale kludne ma mozes navstivit len nekukaj pri tom do zeme ako vzdy ked nas stretnes dobre?

       • 7.1.1.1.1.1.2
        Tom says:

        Jesko zas si pod parou ci bola aj nejaka fukacka ty netovy hrdina?

        • 7.1.1.1.1.1.2.1
         bomba says:

         Z Ješka sa stal veľký ochranca stromov a zlodejských privatizérov.Nadáva na Smerákov,pritom jeho kamarát je sponzor strany.Pri Nafta Gbely okradol Slovensko o milóny eur.A čo ten prášok?

        • 7.1.1.1.1.1.2.2
         ješko says:

         inteligentna odpoved lepšej trnavy ! ne kuril som tarvičku čo ste si zabudli minule tak kde ste sedeli aj z PB!

         • 7.1.1.1.1.1.2.2.1
          test says:

          Vidím pán Ješko,že drogy nemáte rád.To je dobre,lebo je to svinstvo.Všetci čo berú tie hnusné drogy sú odpad spoločnosti.Bolo dobré vyzvať všetkých kandidátov na primátora a aj poslancov,aby podstúpili test na drogy.Vrátane Vás samozrejme.Viete vzburcovať ľudí.

          • 7.1.1.1.1.1.2.2.1.1
           ješko says:

           ano samozrejme aj hned
           ludia sa budú čudovať čo sa najde v moči u poslancov!

          • 7.1.1.1.1.1.2.2.1.2
           test says:

           Ďakujem pán Ješko,budete veľkým vzorom pre mládež!Treba odsúdiť všetky drogy marihuanu,pervitín,heroín či kokaín…

      • 7.1.1.1.1.2
       ješko says:

       VELMI SI MA NAHNEVAL SOMARIK

       • 7.1.1.1.1.2.1
        Zmena says:

        No Martin Jesko nebuď agresívny. Neviem prečo tu ľuďom nadávaš do teplosov. Udajne kandidujes za poslanca,tak správanie by si mal zmeniť. Martin čo chceš priniesť nového ako poslanec?

   • 7.1.2
    Tim says:

    Timur: “Problém je že PB nič zásadné nezmenil v prospech občana, len udržiava predchádzajúci stav. … ”

    Každý pozerá na svet svojou optikou, ale zrejme existujú dajaké súvislosti, ktoré spôsobujú vlčiu tmu.

 8. 8
  Tom says:

  To je zaujimave ze keby nebolo slavie tak ani acko ani vsetky mladeznicke druzstva nemaju kde trenovat.Fuka akurat tebe v hlave a poriadne.

  • 8.1
   Timur says:

   Salzburg- Bročka, Pekarčík, skús tú vlčiu tmu dáko rozchodiť.

   • 8.1.1
    Juraj Fuzák says:

    Boze zasa tato pesnicka 😂😂🙈🙈 naposledy som tuto story pocul pri preberani zimaku od byvaleho spravcu, cize to je zarucene info 🙈😂

    • 8.1.1.1
     Tom says:

     Ten tiez pisal rozpravku ako usetril mestu velke peniaze :D

     • 8.1.1.1.1
      Tomas says:

      Fúzak a Tom. Vám už z toho zimáku ****. Tak daj prečo 11. septermbra unikal čpavok na zimáku a signalizácia bola vypnutá aby okolo zimámu nikto nevedl čo sa deje 9,30 až 11,43

      • 8.1.1.1.1.1
       Olej says:

       ****?Tebe ******?Kto zabetonoval studnu na zimaku? Je pravda že na zimaku ostal kontaminovany olej???Správca o tom nevedel???

       • 8.1.1.1.1.1.1
        kuko says:

        A čo robil zástupca mesta majster športu Fúzak a člen komisie Štefunko 4 roky ako vykonávali kontrolu mestského majetku ?
        4 roky = 48 mesiacov = 208 týždňov = 1 460 dní
        To nemali čas sa tam kuknút.
        Furt len sauna na to je čas.
        Za všetko može Butko.

    • 8.1.1.2
     Bezdomovec says:

     Ja som to počul na diskusii kandidátov na primátora v roku 2014 v kine Hviezda, PB sľúbil že s tým zatočí a zatočil. Skús sa opýtať v Bruseli či je to pravda.

     • 8.1.1.2.1
      Tom says:

      Hned napr. zrusil nezmysleny poplatok myslim 130e ktore potom mesto ludom vracalo…porozporavaj dalej nech vieme vsetci co je pravda ****** :)

      • 8.1.1.2.1.1
       ješko says:

       Pán primátor bročka ako občiansky aktivista napadol mesto trnava a dal ho na súd za to že mesto si chráni svoj majetok. Mesto trnava od nájomcov mestských bytov žiadalo zábezpeku v hodnote 130 eur a podpísanie notárskej zápisnice kde súhlasia z deložovaním ak nezaplatia 3 x nájom ! Nahánať si preferencie pred voľbami bolo treba !
       Toto nariadenie mesta je logicke ale kedže pán primátor svoje právnické vzdelanie získal nejakým iným sôsobom ako učením sa na vysokej škole tak máme na prednádraží nový pentagon ako v bratislave! vdaka nemu za to http://www.trnavskyhlas.sk/c/15159-trnavska-radnica-uz-notarske-zapisnice-od-najomcov-nepyta.htm
       Slušný občania nemajú kde bývať a pán primátor podporuje asocialov a neplatičov ktorý ničia mestský majetok!

 9. 9
  Tim says:

  Na tom mimoriadnom zastupiteľstve by nám mohli vtedajší čelní predstavitelia mesta vysvetliť, v čom bolo a je pre mesto výhodné vlastniť izolovaný trávnik a sólo tribúny, teda akože štadión.

  Pohľad poslanca Fuzáka,že keď tu už bol investor, malo sa mu to predať komplet za trhovú cenu, pokladám za racionálny.

  Teraz to vyzerá tak, že štadión mal ostať naoko akože mestský, aby bola zámienka na požadovanie príspevkov na jeho prevádzku a podobne.

  • 9.1
   Tono says:

   Raz som v Športe čítal, že Inter Miláno a AC Miláno požadujú od mesta aby im postavilo nový futbalový štadión, lebo ten starý už nespĺňa požiadavky pre moderný futbalový štadión. Alianz Arena v Mnichove je tiež postavená za sponzorské peniaze. A vy mudrlanti aby ste obhájili nezmyselnosť žaloby vášho internetového tajtrlíka tu chcete zavádzať nové poriadky. Už v starom Ríme platilo: Dajte ľuďom chlieb a hry. Viskupič nech sa vráti do Archy a vy ostatní ho nasledujte a môžete tam rozjímať a zavádzať alternatívnu kultúru a konkurovať Malému Berlínu.

  • 9.2
   Terka says:

   Terajší čelný predstavitelia mesta by mohli ukázať koľko platí silový trojboj za využívanie športovej haly, alebo to vybavíme v rámci blízkej rodiny. V akom rodinnom vzťahu je pán čo ťahá za nitky v silovom trojboji k PB. Od nástupu do funkcie na radnici silový trojboj v Trnave fičí. Dostali prednosť aj pred kúpajúcou sa verejnosťou na Castilione , rozbili dlažbu a reakcia bola ,, dajte to opraviť,,. Takže dedukujem že ten vzťah je rodinne veľmi blízky. K všetkým tým debilným kecám ohľadom štadióna, keď PB bude taký filantrop so svojimi kunpánmi že z vlastných bubákov dá mestu napríklad údržbu zelene celý rok zadarmo a nebude to stáť ani € z mestkého rozpočtu tak potom uznám že štadión nebol financovaný správne. PB na ukojenie vlastného ega predražil kosenie o 100 %, a čo, trápi to nikoho. Argument že ukáž a potom to budeme to celé spochybníme. Je to spracované a veľmi dôkladne, vo vhodnom čase sa to zverejní. Podotýkam že financie s ktorými PB disponuje sú takmer totožné za aké bola postavená City Arena.

   • 9.2.1
    Hans says:

    Čo Terka už si si ukojila svoje tarajske ego?Tvoje žvásty ala Kupunkove sú super.Predražené kosenie je tvoj blabol,ale ako vždy nemáme k tomu žiadne papiere. …D

    • 9.2.1.1
     Terka says:

     Keby ste boli len troch v medziach slušnosti tak primátor mal sedieť v čestnej lóži a preberať problematiku s primátormi Waršavy, Belehradu,Ľubľane, Bruselu,Istanbulu a možno by ho aj naviedli ako spravovať veci verejné k spokojnosti občanov oboch zúčastnených. Možno by pri vzájomnej diskusii vyriešili aj problematiku verejne zelene v meste Trnava, idem na futbal a ako tu už bolo napísané Naša babka mala recht, že porazíme Anderlecht.

 10. 10
  Hans says:

  Tonko posielaj ty preč seba a tú zlodejsku bandu okolo privatizera. Dobre?Viskupic tam je a aj bude.Mikus už dosť toho napáchal ,viď letisko Piešťany, kde si išla tá istá banda rozdeliť pozemky.Len sa tam pridružil nový človek- právnik ktorý haji pána oligarchu.

  • 10.1
   Tono says:

   Milý Hans, mne by tiež viac vyhovovalo, keby majetok po komunistoch bol rozdeľovaný a privatizovaný inak. Ver tomu, že Mečiar nebol najväčším rozdávačom štátneho majetku. Tých najväčších musíš hľadať vo vládach po ňom. Bonbóniky sú Slovenské elektrárne, tunel Sitina. Predstav si, im sa podarilo vytunelovať tunel. A s týmito súčasnými trnavskými tajtrlíkmi čo zachraňujú letisko Piešťany. Oni ho nezachraňujú pre občanov mesta Piešťany. Oni sa ho chcú zmocniť. Piešťany letisko vôbec nechcú a nepotrebujú. Biznis v Piešťanoch je založený na kúpeľoch a tam je potrebné aby bol kľud. Jofo a spol. keď zložili Radičovej vládu a úverov mal nabraných ani nevedel na čo, ani nespával čo sa bál ako bude. Lenže vždy platilo, že tí navrchu si skáču do vlasov len pred televíznymi kamerami. Inak rozvíjajú nezmyselné rozhovory v parlamentnom bufete.

  • 10.2
   para says:

   Hans alečo, aj Jofo už chodí s vami do sauny ?

  • 10.3
   Jurgen says:

   Tam je a aj bude ? Ty si pletieš demokraciu s diktatúrou. Inak len tak pre info vieš, že existuje aj také, že občania môžu v miestnom referende odvolať starostu, primátora aj predsedov VÚC ak je na to vážny dôvod / dôvody /.

 11. 11
  Hans says:

  Milý Tono, už dopredu tu obviňujes Jofo,že sa chce zmocniť letiska…To je trápne a úbohé. Keď to spraví, tak tu vykrikuj.Takže tajtrlik si zatiaľ ty a nie Jofo a spol.Kto chce klud, nech ide bývať niekam do lesa.Letisko tam je na to,aby tam pristávali a odlietali lietadlá. Tu jedine Mikuš s Kratkym zadlzili letisko a nespravili s ním nič.

 12. 12
  Ltt a este lepsia ltt says:

  Pan primator a jeho kinder team, prosim vas, ako obyvatel tohto mesta a uhradu skod, ktore ste mestu sposobili zo svojho a svojich platov. Nesiete zodpovednost za svoje konanie.
  Bol som vas volič, ale stačilo. Vaše kydy a propaganda na fasabuku ma nezaujima.

 13. 13
  Kua dobrý fotbal says:

  Kua dobrý futbal neskaj v tej sityarene! Diky Vlado a Petrík chodz už nékam!

 14. 14
  Politický fotbalista says:

  No to už mi je len jedenástka. Krstný otec musí byť fakt zúfalí, keď práve ich poveril, aby z súdneho opýtania na nemorálnosť City Arény okrádať a šikanovať Trnavčanov vytrieskali nejaký ten predvolebný centík do jeho kešene. Každý si môže zo záznamu pozrieť ako to bolo vtedy na zasadnutí zastupiteľstva. Toto nie sú nie sú generáli po bitke o peniaze pre ďalší lepší život v Trnave. Len zhŕňajove politicke bile kone. Budú nám vysmatí kradnút dál?

 15. 15
  modrančan says:

  Protestné zhromaždenie v Modranke bude dnes popoludní
  https://mytrnava.sme.sk/c/20919198/ludia-z-modranky-dnes-organizuju-protest-dovodom-je-vela-kamionov.html
  Neschopný primátor aj s politbyrom za 4 roky nič pre dopravu v Modranke nespravili.
  Určite sa objaví nejaká virtuálna realita z dielne bradatého Guniša.
  Guniš včera telefónoval. Nikto nevie komu.
  Kúpte si bicykle.
  4 roky spali a dávali lajky – stádo im to žere.

  • 15.1
   X Files says:

   Prečo protestujú ? Šak do Modranky sa dá dostať po Južnom obchvate.
   Minulý týždeň ho Jofo Mulder a Broko Scully po usilovnej štvorročnej práci slávnostne otvárali.
   Brok mal aj príhovor na playback.
   A potom sme sa zobudili – zase mystérium Akty X

  • 15.2
   smer says:

   Modrančan a to Bročka tam povolil kamióny?Nie sú tam náhodou firmy??Kto povoli v Modranke tieto firmy?Obchvat stavá štát,takže Smer.Že ti ho Stanko nepostavil…D

   • 15.2.1
    Rono says:

    Samozrejme niekto si mysli ze Brocka tu za jedno obdobie vyriesi vsetky problemy…

    • 15.2.1.1
     Terka says:

     Všetkým je jasné že štát a či mestá aj keby mali 10 krát väčší ročný rozpočet stále bude málo a mohlo by obdobie hojnosti trvať aj 10 rokov aj tak nebudú všetci spokojný. PR a LTT objavili Ameriku a začali tvrdiť že to je zlé a aj to je nehospodárne a teraz keď došlo na zúčtovanie , tvária sa že oni sa tak arogantne nechovali oni len poukazovali na to čo je podľa nich zlé a netransparentné. Nikto sa už nezaujímal či je to pravda. PB mal priority rúbať vzrastlé stromy, zeleň dostať do roviny lúčnych porastov .Úloha pretrvávajúca presvečiť ľudí že to má tak byť. Budovať chodníky pre bicykle a tým vyriešiť problém dopravy v Trnave. Striasa ma pri tejto myšlienke, nahodením udičky v podobe umelého jazera v Štrkoch a predaja pozemkov na ktorých sú rybníky, či sa nezačala likvidácia rekreačnej zóny Kamenáč. Schválený predaj pozemkov bol ma mestkom zastupiteľstve. To bude iná City Aréna a podpásovka. Pokiaľ má niekto iný názor je nepriateľ a treba s ním zatočiť. Spojenectvom s OĽaNO získali pre svoje neodborné požiadavky aj hlas a tvár známu z televíznych obrazoviek. Netreba však zabudnúť k a r m a je zdarma. Takže či bude na čele mesta ten alebo ten bude niekto nespokojný a niekto akože spokojnejší.

     • 15.2.1.1.1
      jaj says:

      Napíš nám,kde začal predaj pozemkov na ktorých sú rybníky.Daj odkaz Tera múdra.Dúfam,že to nebude Pravda o Trnave…D

      • 15.2.1.1.1.1
       Terka says:

       Predchádzala tomu mohutná kampaň predaja rýb v Kamenáči na bilbordoch a na potom bol schválený predaj 12.9.2017. A hovor mi Tera premúdra, lebo už ti nič nenapíšem.

      • 15.2.1.1.1.2
       Terka says:

       Jaj, Jaj zvadol s ako lilie. No daj teraz ti niečo. Trnavčania zvýšte P O Z O R N O S Ť.

     • 15.2.1.1.2
      Jesko says:

      Pekne napísané palec hore👍ale čo keď ľudia sú ovce ktorým rozmýšľať robí problém ale pritakávať a nemať svoj národ im vyhovuje! Pb má dávno nalinajkované čo má v Trnave robiť aby sa majetok mesta dostal do rúk jeho mecenašoma maličkú domov zasunúť do vačku!

      • 15.2.1.1.2.1
       Juraj Fuzák says:

       Jesko ty si krystalovo cisty priklad absolutneho kr***** s neobmedzenym pristupom na internet. Vypatlany mozek ktory feeduje mlady Poor cez messenger a ty tie jeho splasky tocis stale dokola. Dufam ze si podal na vsetky tieto tvoje zarucene tvrdenia o malych domov a podobne aj trestne oznamenia, inak ich podam ja na teba aby si tieto tvrdenia mal aj sancu objasnit vysetrovatelom.

       • 15.2.1.1.2.1.1
        Jesko says:

        A zase krasna odpoved postihnutého lepšej Trnavy Treba podávať udavat natierať to Vám ide najlepšie. Žaloby trestne oznámenia to je to čo vy dokážete. Že sa nehambis otvoriť tu tvoju papuľu a dúfam že Vám budú všetky škody ktoré ste napáchali mestu zosobnené! O to sa postarám ja!

        • 15.2.1.1.2.1.1.1
         Juraj Fuzák says:

         Pozri ja chapem ze neni jednoduche zit s tymi par bunkami co ti zostali, ale skusim ti to vysvetlit. Ked mas informacie o tom ze niekto kradne mas povinnost podat trestne oznamenie. Chapes? Ja viem ze ty len posunies dalej ciastkovu informaciu ktoru dostanes na messenger ale to ta neospravedlnuje kedze ich siris dalej. A ked chces niekomu zosobnit skodu tak duplom by si mal to trestne podat, to neni udavanie. Ked to vsetko poberes a pochopis, mozes ho spisat. Alebo ho spisem ja a uvediem ta ako zdroj aj na zaklade toho co si pisal tu alebo kade tade po FB dobre milacik? Teraz sa utekaj niekam opustit, popripade sa zas hybaj niekam na internet povyhrazat niekomu ze ho navstivis ty hrdina 😂😂😂😂

         • 15.2.1.1.2.1.1.1.1
          Doktor says:

          Jesko je pravda ze si sa nedavno predavkoval a skovaval si sa pod stolom a mal si halucinacie? Ponukam vam nase sluzby na klinike.

          • 15.2.1.1.2.1.1.1.1.1
           Maja says:

           Pán doktor, Vaše služby radšej ponúknite p. Fuzákovi a spol. , podľa mňa tam už je pokročilá schíza… neviem si inak vysvetliť rôzne žaloby a zároveň to oduševnené fandenie..
           ..no a taktiež tam bude aj nejaká tá amnézia, nakoľko PB už zabudol, kto sa postaral o to aby si vyskúšal aj nejaké zamestnania..

          • 15.2.1.1.2.1.1.1.1.2
           Doktor says:

           Neviem o ziadnej zalobe na Spartak vy ano? Cital som uz x krat vyjadrenia ze Spartak nema nic spolocne s City arenou aj to je tiez tak trosku schiza co hovorite?

         • 15.2.1.1.2.1.1.1.2
          ješko says:

          NO čO IDETE AJ Z BOčKOM ANTEN DETEKTOR LžI? čO ?
          ked ste taký spravodlivý nemáte sa čoho báť!???
          ale vy sa bojite pravdy ! človek vám napíše niečo a už je feťak hlupák somár ! toto je fakt lepšia trnava!

          • 15.2.1.1.2.1.1.1.2.1
           Juraj Fuzák says:

           Jesko zlato tak sa rozmysli co chces… raz ma chces navstivit (😍❤️), potom mam ist na detektor lzi, potom na drogovy test a neviem kam este. Nemam o sebe velku mienku ale aby som stratil tolko casu na tolko aktivit s niekym kto ma intelekt akvariovej rybicky s pristupom na internet, tak to nehrozi. Najlepsie by asi bolo keby si ma navstivil, mozme ist potom aj za Bočkom, Brčkom, Prčkom, Prcom a neviem este ako ho volate vo svojej hrdinskej komunite a tam konecne mozes povedat face to face co chces. Lebo zatial si vzdy osobnom stretnuti vyzeral jak ja ked ma nasi prvy krat nacapali fajcit, ako totalna trubica 😂😂😂 Dobre zlato? Naber odvahu, opytaj da Matka co sa mas pytat a kludne sa stav…

          • 15.2.1.1.2.1.1.1.2.2
           Perlí says:

           J F zase perlí.
           Zrejme sa zdržal na dnešnom blšáku.

         • 15.2.1.1.2.1.1.1.3
          Ale toto né says:

          Vy nemáte žiadne informácie. Vy si ich len domýšľate! Vlastné fantasmagorické predstavy zamieňate za informácie!

         • 15.2.1.1.2.1.1.1.4
          DPH says:

          Ja že prečo sú oni taká nerozlučná dvojička,tak len pokračujte v prospech občanov mesta.

          • 15.2.1.1.2.1.1.1.4.1
           Jesko says:

           Jf včera som isiel pozrieť ta ale radšej som sa otočil lebo má za teba zavrú ! A včera som si vyguglil kto vlastne si! Nepamätám že sme sa stretli spolu ale už viem ako vyzerá tvoj ksicht! Výborne sa bavím ! Čo si ty vlastne na meste? Akú máš funkciu v politbire komunistických udavačov ? Ty si zapaľovač ! Že?!

       • 15.2.1.1.2.1.2
        Jesko says:

        Vidím že pravda Vám vadí!!! A ja vždy viem svoje tvrdenia dokázať! Čo takto ísť na detektor ? Ty a brocka? To nie že? A aj na testy na drogy ! Ja pôjdem kľudne tiež aj dnes ! No čo!

        • 15.2.1.1.2.1.2.1
         Gabo says:

         JF takú ponuku akú si dostal od Jeska aj s PB sa určite neodmieta. Prekonajte averziu absolvujte aspom test na tie drogy, nech Trnavský voliči vedia kto sa uchádza o ich dôveru.

       • 15.2.1.1.2.1.3
        Terka says:

        Vaše vysoko blahorodie, prepáčte že ľudia majú aj iný názor. Pokiaľ to človek sleduje, tak všetky Bročkove bláboly o zlých a nevýhodných zmluvách pre mesto v minulosti dnes zabezpečujete dvojnásobne drahšie.J E Š K O moc nevyskakuj keby si žil v Afganistane si už pre výstrahu ukameňovaný. Takže môžeš hovoriť o svojom obrovskom životnom šťastí, tak čo sa ti nepáči. Starý broko sekýroval ľudí za komančov , mladý za zúriacej demokracie. To je ich poslanie s tým nič nenarobíš.

    • 15.2.1.2
     riešiteľ says:

     Nie my vieme, že to do roku 2078 určite vyrieši.

   • 15.2.2
    Pre smer says:

    Smer – chybu urobili v minulosti keď povolili postaviť mercury market a empark bez prístupovej cesty ktorá je v územnom pláne a mala sa stavať ako prvá. Argument ze keď to nepovolil brocka nemusí to ani riešiť je totálna h*******. Rovnakým prístupom k väčšine problémov by si zistil ze nemusí robiť takmer nič – väčšina problémov nevzniká zo dňa na deň. Prečo sa snažia znížiť zápach z kanalizácie po meste keď sa robila v minulosti? Prečo sa obnovujú budovy, cesty, ihriská,… Veď všetko to urobil niekto v minulosti a za ich zlý stav súčasný primátor nemôže, čo by podľa teba znamenalo s tým nič nerobiť… Sa zobud. Modranka je mestská časť ako všetky ostatné, ľudia tu platia dane a starostlivosť mesta by mala byť rovnaká. Namiesto toho na nich na meste s***. A čo sa týka kamiónov na diaľničnej a Sereďskej – tak za tie štyri roky čo je brocka primátor sa stav iba zhoršil, povolilo sa rozšírenie emparku , ďalšie prevádzky, výstavba bytových domov a mesto nerobí poriadne nič. A južný obchvat? Áno ten stavia štát… No povedzme si keď zaň nebudú predstavitelia mesta lobovať tak nebude. Koľkokrát bol primátor ohľadom obchvatu na príslušných úradoch? Jedenkrát? Na kávičku?

 16. 16
  smer says:

  Jednoducho tie firmy sú tam x-rokov.Kto ich povolil?Bez riadnej cesty k tým firmám?Asi si niekto myslel,že tie kamióny budú lietať…D
  Tam si musel niekto bruško dobre pomastiť.

 17. 17
  Gemblo says:

  To je absolutne uzasne. Gemblo tu vytýka Jeskovi, ze bere. Hahahahahahahahahahahahah. Nemozem. Gemblo co ci ebe? Sak teba pozna polka Trnavy a Irska … Hahahahahaha. Kurim, kuris, kurime :D

 18. 18
  Kandidát says:

  Kandidát na poslanca resp. primátora by mal bývať v lokalite kde kandiduje. Nielen tam mať trvalé bydlisko.
  20 rokov bývať v dedinke vzdialenej 20 km od Trnavy a kandidovať v Trnave, to asi nie je kóšer, že?

 19. 19
  Kondom says:

  Lancaric býva na kopačkách a kandiduje za prednadrazie západ
  Pobjecky býva v centre kandiduje za prednadrazie západ
  Je to troska nefér !

  • 19.1
   Pointa says:

   Nie je jasná pointa tvojho príspevku.
   Sú z Trnavy. Bývajú v Trnave.
   Nebývajú posledných 20 rokov 20 km od Trnavy.

  • 19.2
   ??? says:

   Kondóm, dal si taký príspevok, akoby si bol už naplnený.

  • 19.3
   Timur says:

   Nech si to vymenia s JF a bude to v poriadku. Nebude zvolený ani jeden. Budú však kandidovať za obvody v v ktorých bývajú

  • 19.4
   Pišta says:

   Lančarič býva od narodenia na Prengu aj aj tam býva stále.
   Kandiduje za volebný obvod 2 Trnava – Západ / takto je to oficiálne / :
   ulice : Kubinu, Smetanu, Štrekára, Botanická, Čajkovského, Dusíka, Hurbanova, Tajovského, Bottu, Jazdecká, Kamenná, Krátka, Kamenná, Koceľová, Máhra, Janáčka, Lomonosovova, Beethovenova, Mierová, Mozartová, Okr. nám., Osvaldová, Traťová, Rekreačná, Poľná, Slovenská, Suchovská, Moyzesa, Vansovej, Západná, Zelená cca asi všetky.
   Čo je nefér ? Že kandiduje za obvod kde býva od narodenia ?

 20. 20
  He says:

  No a čo kandidát/ka zo vzdialenosti cca 20 km od TT?

 21. 21
  Loz says:

  Haló počuli ste,že veľký aktivista Martin Jesko nevyzbieral podpisy za nezávislého kandidáta, tak kandiduje za Sme rodinu.Tento herec aktívny stromolezec šíri po Trnave klamstvá. Martinko zle dopadneš. Uvedom sa.

  • 21.1
   Tokl says:

   Matko je fanusik Robka Fica je to jeho vzor :D

  • 21.2
   ješko says:

   Porušil som zákon”! dozvedel som sa ze chcete ludom v hárkoch hladať chyby a tak ste kadrovo chcel škrkať aby oponenti nemoholi kandidovať ! takto som volil menšie zlo a som rád že môžem kandidovať za Sme Rodina!
   ale vám vadí že tam je slovo rodina že ! lebo neviete čo to je!
   tak ako vy porušujete ked si uvádzate do kandidátky zamestnana lepšia Trnava!
   Prečo mám zbierať podpisy keď nemusím a zákon to umožnuje! silne argumentácie máš lúza!

   • 21.2.1
    Loz says:

    Ješko,ale veď kandiduj,to nik neberie.Ale nešír klamstvá!Si obyčajný klamár!To že urážaš Bročku a spol. je mi jedno,ale že si berieš do huby Slovenského robotníka je úbohé!!Si najväčšia hanba Trnavy!!Brate ja nie som z Lepšej Trnavy,tak keď nie čo porušili,nech ich zodpovedný úrad rieši!

    • 21.2.1.1
     Bezdomovec says:

     Ješko dal férovú ponuku na urobenie testov na užívanie zakázaných látok, táto ponuka by mnohé vyriešila a o mnohom by dala výpovednú a vyčerpávajúcu odpoveď. Potom by sa aj mnohé udalosti dali ľachšie pochopiť.

     • 21.2.1.1.1
      Gol says:

      Jesko bol niekedy na ******* tak sa neni divit ze jeho mozocek uz nezvlada realitu a nikdy sa ztoho uz nespameta a uz vobec nie ked ho dokrmuje chlastom a fetom. Junior si z neho spravil svoju cvicenu opicku a tak to aj vyzera co mu napise je prenho slovo bozie ale akurat sa len strapnuje a uz ho nikto nebere vazne.

      • 21.2.1.1.1.1
       Skok says:

       No už preskočil na prasok a potom ho to núti skovavat sa pod stoličky na Hlavnej ulici.Údajne po ňom išiel nájomný vrah….Len nemusel pritom zbuntovat všetkých poldov.Musí veľa vedieť. Bude ešte slávny. ..D

    • 21.2.1.2
     citát says:

     Citujem akože budúceho poslanca pán Ješka:V Trnave zavládol monopol CS!!!Skonkretizovať možné že všetko vyhráva jedna firma!Videl som to silné nasadenie pracovné!
     Vždy tam všetci len stáli a hrali sa z mobilom!Kamarát čo má stavebnú firmu mi povedal prečo to je tak!Lebo platí mesto!Keby to platil súkromník tak…..Mesto je iná dojná krava!
     A to to mu dokonca niektorí aj lajkujú…..volkovia…
     Pritom CS vyhrala rámcovú zmluvu na štyri roky ešte za Butka a Stanka.
     No viete robotník musí makať ako stroj,nemôže podľa Ješka ani ísť na WC,pozrieť do telefón a tak.Pritom tie firmy nerobia na hodiny.Že sa ten jeho nemenovaný kamarát neprihlásil do súťaže..ale veď ani nemohol..

     • 21.2.1.2.1
      ABC says:

      Jedno zo zdôvodnení pri obhajobe fy CS bolo,CS je veľká firma a preto má veľkú réžiu. To vypustil zo svojich ctihodných úst sám veľký vodca pri obhajobe vyšších cien oproti pladbám za porovnateľné služby predchádzajúcj firme. Toto zdôvodnenie je hodné návhu na Nobelovu cenu za ekonomiku. Osobne som presvečený že škody ktoré napáchal vodca ,ďaleko presahujú finančnú čiastku za ktorú podal žalobu. Takže sa dá konštatovať že tí jedenásti poslanci v podstate pochybili. Mali si dať o hodinku viac námahy , spísať škody a podať návrh na odvolanie PB.

      • 21.2.1.2.1.1
       hnoj says:

       Ty teliatko firma vyhrala verejné obstarávanie ešte za Stanka,na údržbu ciest a chodníkov!!!A zo 42 verejných súťaži za rok 2015-2018 ponúkla najnižšiu sumu iba v 10 prípadoch.Takže utekaj za privatizérom a jeho poskokom Martinkom,môžte spolu fajčiť dútniky vo VIPke na Spartaku.Takže vyhrávaš Nobelovu cenu Pravda o Trnave!!!!Utekaj na políciu,Smer určite poznáš.Hnoj Bez Rešpektui vám nevyšiel a pravda o Trnave tiež…D
       Gabo už prestaň.

       • 21.2.1.2.1.1.1
        ABC says:

        Mohol by si poslúžiť práve začínam kopať záhradu, inak trepeš piate cez deviate. Poniektorí vieme svoje , takže vyslúžilci do teho.

 22. 22
  Gol says:

  Ty si pre niekoho oponent?

Napíš komentár

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.