reklama

Mimoriadna schôdza poslancov zastupiteľstva o spore mesta so City Arenou bude v stredu

Primátor Peter Bročka zvolal na stredu 3. októbra o 13. hodine na základe doručeného návrhu podpísaného 11 poslancami mimoriadne zasadnutie Mestského zastupiteľstva mesta Trnava.

Na schôdzi budú poslanci prerokovávať len jediný bod – aktuálny súdny spor Mesta Trnava so spoločnosťami City – Arena, a. s. a City-Arena PLUS, a. s.

Ilustračné foto

Návrh na zvolanie mimoriadneho MZ doručili poslanci na mestský úrad 18. septembra 2018.

Podľa zákona o obecnom zriadení ak požiada o zvolanie zasadnutia obecného zastupiteľstva aspoň tretina poslancov, starosta zvolá zasadnutie obecného zastupiteľstva tak, aby sa uskutočnilo do 15 dní od doručenia žiadosti na jeho konanie.

Mestské zastupiteľstvo v Trnave má 31 poslancov, jedenásť podpisov pod návrhom na zvolanie mimoriadneho MZ je preto postačujúcich na zvolanie schôdze.

Ďalšie riadne zasadnutie MZ mesta Trnava sa uskutoční 9. októbra 2018.

Pre narastajúci počet urážlivých príspevkov a komentárov mimo témy tohto článku bola diskusia ukočená.

Ulož ako PDF
Napísal 1. októbra 2018 8:46. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Mimoriadna schôdza poslancov zastupiteľstva o spore mesta so City Arenou bude v stredu”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.