reklama

Pozvánka: veľtrh práce JobSpoTT je už zajtra

V utorok 6. novembra 2018 otvoria v Mestskej športovej hale 5. ročník veľtrhu práce JobSpoTT. Približne 50 zamestnávateľov z Trnavy a okolia ponúka množstvo pracovných ponúk so zaujímavým platovým ohodnotením. Samotné podujatie bude tento rok aj o bohatom programe so známymi a úspešnými hosťami.

PROGRAM ODŠTARTUJE BEKIM AZIRI a MICHAEL SZATMARY

Hlavný stage bude patriť dvom vynikajúcim standupistom. BEKIM neživí predsudky voči ľuďom, prispôsobuje sa zmenám. Porozpráva, ako sa mu to darí i nedarí. Keď by vás zaujímalo aj niečo viac, a hlavne osobnejšie, zostane po vystúpení o 10.00 „na pokec“.

MICHAEL SZATMARY vystúpi o 14.00 hodine so zaujímavou témou – Ak vás nikto z budúcnosti nepríde varovať, zrejme svoju prácu nerobíte až tak zle. Standup komik, novinár, bývalý televízny spravodajca a muzikant prezradí, koľko zarába, aj „čo sa stane s úradníkom z úradu práce, keď ho prepustia“.

OLIVER LIPPO a PETER SZOLCSÁNYI

Bývalý tvorca reklamy OLIVER LIPPO sa po úspešnej kariére rozhodol stať robotníkom na montážnej linke. V rozhovore s moderátorom JobSpoTTu MARTINOM CHYNORANSKÝM na tému Fabrika na reklamu a reklama na fabriku porozpráva, ako sa dva rôzne svety navzájom odlišujú a čo ich spája. Na hlavnom stage o 11.30 sa dozviete aj, kto je a prečo „Saganom“ v ich fabrike a ako zvláda Oliver po päťdesiatke fyzickú prácu a či mu Zlaté klince za reklamu nechýbajú.

Chemik PETER SZOLCSÁNYI sa o 12.30 predstaví s prednáškou Náhoda ako zdroj inšpirácie. „Majte otvorené oči, nepodľahnite tlaku a nachádzajte skrytú krásu aj v nepríjemných situáciách, tak ako to dokázali vedci, ktorí vynašli penicilín a kvázi kryštály,“ odporúča. S obidvomi spíkrami si môžete po ich prednáškach posedieť na „kus reči“.

Ilustračné foto: JobSpoTT

Vyberáme z ponuky pracovných pozícií, na ktoré vystavovatelia hľadajú záujemcov na JobSpoTTe. Príďte si vybrať.

Hospodár s náradím 1 337 €
HR generalist 1 800 €
IT technik 1 337 €
Obchodný zástupca 1 040 €
Operátor výroby 1 100 €
Hlavný účtovník 1 600 €
Personálny manažér 1 200 €
Project Investment Manager 2 500 €
Sales Supervisor 1 600 €
Servisný technik Senior 1300 €
Skladník zahraničie 1 500 €
Teamleader 1 060 €
Elektromechanik 900 €
Telesales manager 1 600 €

ZDROJ: JobSpoTT

MIROSLAV DLHOŠ a JOZEF RÁŽ (v lese)

Fyzioterapeutické metódy MIROSLAVA DLHOŠA pomáhajú mnohým tešiť sa naďalej z aktívneho života a zdravia. V prednáške na odbornom pódiu o 9.30 Ako sa stať fyzioterapeutom prezradí, koľko kilometrov dokáže odbehnúť v lese jeho klient Jozef Ráž, ale aj čo všetko si vyžaduje práca s ľudským telom.

MATÚŠ KŠIŇAN a PAULÍNA BALOGHOVÁ, jeho kolegovia z centra fyzioterapie Rehabilica na hlavnom pódiu vysvetlia, že Keď je chrbtica zdravá, je zdravá aj práca. Dozviete sa aj Ako prežiť sedavé zamestnanie bez bolesti. Keby ste prednášky o 11.00 a 13.00 hodine nestihli, Rehabilicu nájdete počas celého dňa v Zdravej zóne na prvom poschodí.

PATRIK CVENGROŠ, RADOSLAV NACKIN, MICHAL DIVINEC

Odborné pódium bude počas celého dňa patriť motiváciám – Ako sa stať…
PATRIK CVENGROŠ a jeho prednáška o 11:00 Ako sa stať etickým hackerom môže byť inšpiratívna pre všetkých, ktorým učarovali počítače a chcú sa nimi baviť, ale aj živiť.

RADOSLAV NACKIN sa vyučil na hotelovke v Piešťanoch a kým našiel svoj dreamjob, predával autá, robil čašníka. Teraz už vyše 10 rokov organizuje gurmánske festivaly, školy varenia, gastronomy konferencie, kde naživo varia kuchári s michelínovými hviezdami, vydáva bedeker najlepších reštaurácii na Slovensku, oceňuje Zlatými vidličkami TOP kuchárov, manažérov, someliérov. Je veľkým gurmánom svojej práce a v prednáške o 11.30 prezradí niečo z kuchyne HoReCa biznisu.

Strategický manažér spoločnosti Kellys MICHAL DIVINEC o 13.30 v prednáške Ako sa stať vývojárom bicyklov predstaví cestu slovenského bicykla do celého sveta. V prednáške sa nájdete všetci, čo chcete bicykle kresliť, konštruovať, manuálne vyrábať, predávať, nakrúcať o nich videá alebo písať články.

ANDREA KOVÁČOVÁ a SILVIA HOLÉCZYOVÁ a všetky MAMY

V MAMA zóne na prvom poschodí nájdu praktické rady všetky mamy bez ohľadu na vek o tom, ako si reštartovať kariéru a robiť to, čo ich baví. Priamo od kariérneho poradcu zo Združenia pre kariérové poradenstvo a rozvoj kariéry sa mamy dozvedia užitočné informácie o napredovaní v kariére, ale nájdu tam aj konkrétne voľné pracovné miesta pre matky, alebo pre ľudí starajúcich sa o iných členov rodiny.

Súčasťou MAMA zóny sú zaujímavé prednášky. Napríklad SILVIA HOLÉCZIOVÁ, prekladateľka a sama mama, inšpiruje ako rozbehnúť kariéru, kým dieťa spí. Hlavnou hostiteľkou MAMA zóny je ANDREA KOVÁČOVÁ, zakladateľka Čo dokáže mama, autorka knižiek pre mamy Materská na maximum (legislatívny sprievodca) a 52 rád ako si zarobiť na materskej. Aj to je dôvod, prečo na chvíľu odložiť dieťa v detskom kútiku na podujatí a zaujímať sa o svoju kariéru.

Študenti MICHAL a KATARÍNA a ULIČKA BENEFITOV

Študentská zóna bude na prvom poschodí. Dopoludnia je určená na špeciálne workshopy pre partnerov a popoludní bude patriť priamo študentom MICHALOVI a KATARÍNE a ich príbehom. Študuj, cestuj, pracuj, pomáhaj …a inšpiruj sa JobSpoTTom, je vízia programu od 13.00 hodiny. Dozviete sa ako sa dá stráviť leto na Aljaške alebo na Havaji. O 14:30 zistíte možnosti dobrovoľníctva v zahraničí.

Na prvom poschodí JobSpoTTu nájdete aj BENEFITNÚ ULIČKU. Či si už firmy vyberú pre zamestnancov ako benefit golf, jazykový kurz, zdravie z esenciálnych olejov, zdravé cvičenie, gurmánske VIP karty, najlepší paušál na telekomunikačné služby, zážitkové eventy, je na nich. Vy si ich môžete vyskúšať. Alebo sa inšpirovať a u svojho zamestnávateľa si ich vypýtať.

ZF, BOGE, GROUPE PSA, ŠIMUNEK, ADECCO

Generálnym partnerom podujatia je spoločnosť ZF SLOVAKIA, hlavnými partnermi sú spoločnosti BOGE ELASTMETALL SLOVAKIA, GROUPE PSA A ŠIMUNEK a partnerom spoločnosť ADECCO.

Spoločnosti, ktoré vás podobne ako ďalších päť desiatok firiem chcú zamestnať a predstaviť svoje benefity. V ich stánkoch nájdete nielen ponuku pracovných miest, stáží, rozvoja pracovného rastu ale aj mnoho súťaží a testov zručnosti.

Viac na www.jobspott.sk.

TS: Národné kariérne centrum

Ulož ako PDF
Napísal 5. novembra 2018 0:28. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.