reklama

Martinus otvoril v Trnave nové kníhkupectvo

Knižný predajca Martinus otvoril v nedeľu 18. novembra 2018 svoj najnovší prírastok. Kamenné kníhkupectvo v priestoroch obchodného centra City Arena v Trnave privítalo prvých zákazníkov.

História značky Martinus sa začala písať v roku 1990, keď na niekoľkých metroch štvorcových na Ulici osloboditeľov v Martine vzniklo jedno z prvých súkromných kníhkupectiev na Slovensku.

V snahe priblížiť sa svojim zákazníkom prichádza Martinus po Martine, Nitre, Bratislave, Považskej Bystrici, Žiline, Poprade, Košiciach, Lučenci a Banskej Bystrici aj do Trnavy.

„Najnovšie trnavské kníhkupectvo je koncipované tak, aby sa v ňom milovníci kníh cítili pohodlne. Ako v ostatných prevádzkach, aj v tejto si môžu čitatelia sadnúť a nechať plynúť čas pri čítaní pútavých príbehov alebo náučnej literatúry. Atmosféru dotvára veľké zavesené lietadlo, ktoré je pripomienkou slávneho spisovateľa Antoine de Saint-Exupéryho a zaujímavosťou je tiež inštalácia skrine inšpirovaná ságou Letopisy Narnie. Samozrejmosťou je ochotný personál, ktorý poradí s výberom viac než 18 000 rôznych titulov. Zároveň môžu zákazníci využívať osobný odber internetových objednávok,“ priblížila Anna Porubcová z marketingového oddelenia Martinus.sk.

FOTO: Martinus

Tento rok oslávilo kníhkupectvo 28 rokov.

Od svojho vzniku z prvého maličkého kníhkupectva v Martine až po otvorenie kníhkupectva v City Arena v Trnave sa snaží svojim zákazníkom prinášať tie najkvalitnejšie služby a podporovať rozvoj knižnej kultúry.

Do hry Knižná šifra sa minulý rok zapojilo 101 247 hráčov zo Slovenska a Českej republiky, ktorí uhádli aspoň jednu knihu ukrytú v ilustrácii.

Martinus je dnes najväčším internetovým kníhkupectvom a päťnásobným držiteľom ocenenia Absolútny víťaz Mastercard Obchodník roka.

Rebríček najpredávanejších kníh na www.martinus.sk k 19. 11. 2018

1. Umlčaní, Marek Vagovič a kolektív
2. Venuša zo zátoky, Dominik Dán
3. Tri sestry, Táňa Keleová-Vasilková
4. Manželka mi nevadí, Eva Urbaníková
5. Priepasť, Jozef Karika

FOTO: Martinus

Ulož ako PDF
Napísal 19. novembra 2018 11:09. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Spoločnosť, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Martinus otvoril v Trnave nové kníhkupectvo”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.