reklama

Úrad pre verejné obstarávanie otvoril svoje regionálne pracovisko v Trnave

Úrad pre verejné obstarávanie otvoril svoje regionálne pracovisko v Trnave. Nachádza sa v priestoroch Úradu Trnavského samosprávneho kraja na Starohájskej ulici 10.

Pracovisko bude poskytovať bezplatné odborné poradenstvo verejným obstarávateľom a hospodárskym subjektom zúčastňujúcim sa na verejných obstarávaniach, vrátane obcí a miest.

Súčasťou aktivít pracoviska bude aj vzdelávanie v odborných témach na základe požiadaviek kraja, výklad zákona či metodické usmerňovanie.

FOTO: TTSK

Záujemcovia si môžu dohodnúť konzultáciu od pondelka do štvrtka v čase od 9. do 15. hodiny, v piatok od 8. do 13. hodiny.

Kontaktovať pracovníkov je možné osobne, telefonicky na čísle 0949 015 233, e-mailom na pracovisko.trnava@uvo.gov.sk alebo prostredníctvom správy na www.facebook.com/ÚVO-Stále-pracovisko-Trnava-106570757920543.

Ulož ako PDF
Napísal 15. novembra 2020 8:27. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.