reklama

Od 30. novembra funguje v Trnave alternatívna prepravná služba Taxify

Alternatívnu prepravnú službu Taxify môžu od 30. novembra 2018 využívať aj zákazníci v Trnave. Vodičov so zákazníkmi, ktorí si chcú objednať jazdu, spája aplikácia. Služba je aktuálne dostupná v šiestich slovenských mestách.

Pozitívne výsledky estónskej spoločnosti umožňujú rozširovanie služieb do stále väčšieho počtu miest.

„Chceme prinášať väčšiu kvalitu a bezpečnosť v mestskej doprave pre čo najväčší počet ľudí na Slovensku. Preto sme sa rozhodli pokračovať v rozširovaní našich služieb do ďalších miest. Tentokrát sme sa zamerali na Žilinu a Trnavu, kde chceme ponúknuť obyvateľom rovnaké výhody ako v Bratislave, Košiciach, Prešove či Nitre,“ uviedol Roman Sysel, country manager spoločnosti Taxify pre Českú republiku a Slovensko.

Ilustračné foto: Taxify

V Trnave aj Žiline je služba dostupná od 30. novembra, s 50% zľavou zo základného tarifu. Cestujúci sa tak môžu presúvať po meste už od 1,15 eura.

„Sme pripravení v Trnave aj v Žiline umožniť obyvateľom bezpečný, rychlý a cenovo dostupný spôsob cestovania. Náš vstup vždy prinesie do mesta významne vyššiu kvalitu a bezpečnosť služieb za nižšie ceny. Aj tentokrát máme rovnaký cieľ,“ dopĺňa Sysel.

Slováci čoraz viac preferujú možnosť zabezpečenia odvozu pomocou aplikácie vo svojich smartfónoch.

Výhodou je možnosť sledovania príjazdu vodiča v reálnom čase, zdieľanie jazdy s priateľmi alebo rodinou, možnosť bezhotovostnej platby priamo cez aplikáciu či možnosť objednať si Taxify cez Google Maps.

„Máme radosť z rozširovania našich služieb v ďalších krajských mestách Slovenska. Cielime na priemernú dostupnosť vodiča do 5 minút od objednania. Predpokladáme, že v prvých dňoch bude tento čas o niečo dlhší, ale veríme, že v priemere nepresiahne 8 minút,” dodáva Sysel.

Taxify chce motivovať aj vodičov – tým novoregistrovaným ponúkne registračný bonus až do 400 eur počas prvých troch týždňov po spustení. Získať môžu bonus do výšky 20 eur na deň.

O Taxify

Spoločnosť Taxify založil v roku 2013 Markus Villig, na slovenský trh vstúpila v roku 2016.

Je najrýchlejšie rastúcou platformou pre prepravu osôb v Európe a Afrike s investormi, medzi ktorými sú Daimler, Didi Chuxing, Korelya Capital a spoluzakladateľ TransferWise, Taavet Hinrikus.

Taxify má viac ako 15 miliónov užívateľov v 25 krajinách sveta.

Ilustračné foto: Taxify

Ulož ako PDF
Napísal 30. novembra 2018 17:05. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Od 30. novembra funguje v Trnave alternatívna prepravná služba Taxify”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.