reklama

Služba naplánovania si jazdy s Boltom vopred je dostupná už aj v Trnave

Platforma Bolt v rámci svojej alternatívnej taxislužby zavádza možnosť naplánovať si jazdu aj niekoľko dní vopred. Umožní to zákazníkom pohodlné plánovanie ich ciest, samozrejmosťou je jazda za pevnú cenu alebo bezplatná čakacia doba až 5 minút. Služba „Naplánované jazdy“ je od augusta 2023 dostupná aj Trnave.

Jazdu s digitálnou taxislužbou Bolt si teraz možno rezervovať až 72 hodín vopred. V prípade, že sa plány cestujúceho zmenia, jazdu možno zrušiť niekoľkými kliknutiami. Zrušenie je bezplatné, ak sa zruší do 60 minút pred príchodom vozidla.

Rovnako ako pri klasickej rezervácii, aj pri tej naplánovanej ste vopred oboznámení s cenou jazdy, takže vždy presne viete, koľko zaplatíte. Nová funkcia zahŕňa aj bezplatné 5-minútové čakanie partnerského vodiča na zákazníka.

Ilustračné foto: Bolt

„Možnosť rezervovať si vozidlo až tri dni vopred je praktická v každej situácii, keď sa potrebujete niekam dostať v určitom čase, napríklad na obchodné stretnutie. Alebo k lekárovi, kde najmä starší ľudia ocenia pokoj, ktorý im poskytne možnosť rezervovať si auto vopred,“ hovorí Soňa Stloukalová, Country Manager platformy Bolt pre Českú a Slovenskú republiku.

Začiatkom júla bola služba spustená v Bratislave a v Košiciach, odvtedy ju využili už stovky cestujúcich. Objednať si vozidlo vopred je naozaj jednoduché, stačí kliknúť na ikonu kalendára a vybrať si dátum a čas.

Cestujúci dostane notifikáciu deň pred plánovanou jazdou, následne vtedy, keď sa vodič vydá na cestu za ním a potom štandardne, keď už je vodič na mieste.

Služba „Naplánované jazdy“ je dostupná pre kategórie Bolt a Comfort, aplikáciu si môžu používatelia stiahnuť cez Google Play aj App Store.

O Bolte

Bolt je európska superaplikácia, ktorej poslaním je urobiť mestskú mobilitu dostupnejšou, bezpečnejšou a udržateľnejšou.

Bolt má 100 miliónov zákazníkov v 45 krajinách Európy a Afriky. Spoločnosť ponúka celý rad služieb mobility, vrátane taxi služby, zdieľaných áut a kolobežiek, donášky jedla a potravín.

(TS)

Ulož ako PDF
Napísal 7. augusta 2023 12:38. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.