reklama

Donášková služba Wolt obsluhuje už sto miest, najnovšie štartuje v Trnave

Donášková služba Wolt spúšťa svoju prevádzku v ďalšom slovenskom meste, po Bratislave a Košiciach prichádza najnovšie do Trnavy. Tá sa tým stane globálne mestom číslo 100, v ktorom môžete využiť služby Woltu. Služba štartuje 6.októbra 2020 o 10:30. Vďaka novej donáškovej službe začínajú s rozvozom jedál viaceré trnavské reštaurácie, medzi inými aj McDonald’s.

Trnava má svojou vzdialenosťou od Bratislavy výbornú polohu, veľkosťou je skvelým miestom pre rodiny s deťmi.

“Aj vďaka tomu dokázala prilákať množstvo mladých ľudí v produktívnom veku, čím mesto dlhodobo ekonomicky prosperuje. To je odzrkadlené aj na neustále rozrastajúcej sa lokálnej gastroscéne,” vysvetľuje dôvody pre štart služby v Trnave Jan Foret, generálny riaditeľ Woltu pre Slovensko a Českú republiku.

Ilustračné foto: Wolt

Donášková služba Wolt si zakladá na kvalite svojich služieb, ktorú prísne stráži, Trnavčania sa tak môžu spoľahnúť na rýchle doručenie priemerne do 30 minút, jednoduchú mobilnú aplikáciu, pohotový zákaznícky servis a široký výber reštaurácií.

Wolt je navyše službou, ktorá kompenzuje všetky CO2 emisie, ktoré vyprodukujú jej kuriéri.

Jedlo bude možné objednať v úvode z takmer 20 reštaurácií, ktoré sa rozhodli rozšíriť svoju ponuku o spoľahlivú donáškovú službu – KFC, Subway, Al Trivio a Bokovka, La Donuteria, Regal Burger, indická reštaurácia Shiva, Baldisimi Bistro a ďalšie.

Portfólio partnerských reštaurácií sa bude v nasledujúcom období rozširovať. Cez Wolt bude donášku jedla ponúkať exkluzívne aj sieť reštaurácií rýchleho občerstvenia McDonald’s.

„Máme veľkú radosť z toho, že po úspešnom naštartovaní a rozbehnutí služby McDelivery v rámci nášho hlavného mesta ako i metropoly východu, máme možnosť ponúknuť túto obľúbenú donášku jedla priamo k dverám zákazníkom s partnerom Wolt už aj v Trnave. Veríme, že naši zákazníci ocenia túto možnosť, dopriať si naše jedlo aj v pohodlí domova,“ informuje Lucia Poláčeková, PR Supervisor McDonald’s pre SR.

Zákazníci sa nemusia obávať donášky ani v čase pandémie, Wolt aj naďalej doručuje všetky objednávky automaticky bezkontaktne.

V Trnave, rovnako ako v iných mestách, bude Wolt dodávať svoje služby cez partnerských kuriérov.

Prečítajte si najčastejšie otázky v súvislosti so spustením prevádzky v Trnave – v tomto linku.

ÚZEMIE DORUČOVANIA OBJEDNÁVOK:

Pre zväčšenie kliknite na mapu

Zdroj: Wolt

O spoločnosti Wolt

Je fínska spoločnosť založená v roku 2014, ktorá úspešne pôsobí už vo viac ako 23 krajinách, viac ako 100 mestách a má už viac ako 7 000 000 registrovaných používateľov. Využíva moderné používateľské prostredie a kladie dôraz na kvalitu ponúkaných služieb. Wolt zákazníkom ponúka mimoriadnu rýchlosť prípravy jedla a donášky, a to do 30 minút. V úlohe platformy spája ľudí, ktorí sú hladní alebo majú chuť na dobré jedlo, ktorí chcú toto jedlo pripravovať a predávať a tých, ktorí by si chceli privyrobiť rozvozom jedla. Generálny riaditeľ Woltu sa volá Miki Kuusi, magazín Forbes ho ocenil v globálnom rebríčku 30 pod 30.

Wolt získal vyše 258 miliónov EUR v investíciách, medzi investorov sa radí ICONIQ Capital, 83North, Highland Europe, EQT Ventures, Lifeline Ventures, ale tiež Ilkka Paananen, generálny riaditeľ spoločnosti Supercell; Risto Siilasmaa, predseda predstavenstva spoločnosti Nokia; EQT Ventures alebo zakladateľa Skypu, Niklas Zennströma. Najaktuálnejším investorom je americká spoločnosť Goldman Sachs.

Ulož ako PDF
Napísal 6. októbra 2020 10:14. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Donášková služba Wolt obsluhuje už sto miest, najnovšie štartuje v Trnave”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.