reklama

Na Nádvorí vypukne Beatlemánia – The Backwards zahrajú už tento piatok

Čo boli včera Beatles, to sú dnes Backwards. V piatok 7. decembra sa vrátime v čase. Na Vianočnom Nádvorí bude pravá atmosféra 60-tych rokov.

The Backwards majú za sebou vyše 3000 živých vystúpení, televíznych programov a rozhlasových nahrávok. Pravidelne hrajú v Spojených štátoch amerických, kde odohrali koncerty v dvadsiatichtroch štátoch.

Milujú zvuk Beatles a vedia urobiť všetko pre dosiahnutie magickej ilúzie ich originálneho zvuku. Používajú navlas rovnakú hudobnú aparatúru a obľúbené modely hudobných nástrojov Johna, Ringa, Georga a ľavorukého basgitaristu Paula.


The Backwards

V piatok 7. decembra 2018 preto určite navštívte Nádvorie. Nebude chýbať skvelé jedlo z Akadémie a horúce nápoje od Herbert Sirupy.

Výnimočná atmosféra priestoru Nádvoria v spojení s hudbou Backwards bude neobyčajným zážitkom tohtoročnej zimy v Trnave.

Koncert začína o 19.00 hodine.

(ts)

Ulož ako PDF
Napísal 6. decembra 2018 9:05. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.