reklama

Poslanci zvolili desiatich členov Mestskej rady mesta Trnava

Mestská rada mesta Trnava bude mať počas najbližších štyroch rokov desiatich členov. Určili tak poslanci mestského zastupiteľstva na zasadnutí v utorok 18. decembra 2018.

Mestská rada mesta Trnava bude mať vo volebnom období 2018 – 2022 celkom desať členov z radov poslancov mestského zastupiteľstva.

Ôsmi z nich sú nezávislí kandidáti Lepšej Trnavy (LT), do mestskej rady schválili aj poslanca iniciatívy Priateľská Trnava (PT) a strany Smer-SD.

Ilustračné foto

Za navrhnutých členov Mestskej rady mesta Trnava hlasovalo všetkých 27 prítomných poslancov.

Zvolení členovia MR mesta Trnava v rokoch 2018-2022: Tibor Pekarčík, Peter Šujan, Juraj Fuzák, Juraj Novota, Marcel Krajčo, Marek Neštický, Emanuel Gronský, Eva Nemčovská (všetci LT), Juraj Šarmír (PT) a Štefan Krištofík (Smer-SD).

Mestská rada je iniciatívnym, výkonným a kontrolným orgánom mestského zastupiteľstva. Zároveň plní funkciu poradného orgánu primátora.

Tvorí ju najviac jedna tretina poslancov mestského zastupiteľstva, pričom v jej zložení sa prihliada na zastúpenie politických strán v mestskom zastupiteľstve.

Ulož ako PDF
Napísal 18. decembra 2018 16:00. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Poslanci zvolili desiatich členov Mestskej rady mesta Trnava”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.