reklama

Návštevníci adventných trhov kúpou charitatívneho punču podporili tri trnavské organizácie

Aj tento rok sa v charitatívnom stánku Mesta Trnava predával vianočný punč, ktorého kúpou mohli návštevníci adventných trhov prispieť na dobrú vec.

Od piatku 14. do nedele 16. decembra 2018 sa pri jeho predaji striedali tri trnavské organizácie, ktorým potom denný výťažok putoval.

Priestor bol ponúknutý viacerým, záujem prejavilo občianske združenie Iskierka, ktoré v Trnave prevádzkuje denný stacionár COMITAS, Trnavská arcidiecézna charita a Centrum včasnej intervencie. Predaj punču materiálne a technicky zabezpečila trnavská samospráva.


Výťažok si na trnavskej radnici prevzali zástupcovia troch organizácií
Foto: Mesto Trnava

Trnavčania opäť ukázali, že majú srdcia otvorené a radi pomôžu tomu, kto to potrebuje. Vďaka ich dobrovoľným príspevkom sa podarilo vyzbierať sumy, ktoré každá z organizácií použije na zabezpečenie svojej činnosti zameranej na pomoc druhým.

Výťažok z predaja charitatívneho vianočného punču odovzdalo mesto zástupcom jednotlivých organizácií vo štvrtok 20. decembra 2018 na pôde radnice.

Občianske združenie Iskierka vyzbieralo 380 eur, Trnavská arcidiecézna charita 652 eur a Centrum včasnej intervencie Trnava získalo vďaka štedrým Trnavčanom príspevok vo výške 467 eur.

(ts)

Ulož ako PDF
Napísal 21. decembra 2018 9:11. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.