reklama

Výťažok z Vianočného primátorského punču rozdelili dvom rodinám

Aj tento rok Trnavčania dokázali, že im myšlienka solidarity nie je cudzia a počas Vianočného primátorského punču venovali čiastku 545,40 eur vo forme dobrovoľných príspevkov za horúci nápoj z rúk primátora Petra Bročku, viceprimátorov Tibora Pekarčíka a Mateja Lančariča i prednostky Mestského úradu v Trnave Ivany Mudrikovej.


Vianočný primátorský punč na námestí

Ilustračné foto

Výťažok z Vianočného primátorského punču vo štvrtok 29. decembra 2016 odovzdali na odbore sociálnom Mestského úradu v Trnave dvom rodinám s ťažko postihnutým členom (v jednej rodine išlo o 6-ročné dieťa, v druhej o 62-ročného otca rodiny).

Veríme, že im táto finančná pomoc aspoň v malej miere spríjemní sviatky.

(Mesto Trnava)

Ulož ako PDF
Napísal 1. januára 2017 19:45. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Výťažok z Vianočného primátorského punču rozdelili dvom rodinám”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.