reklama

Verejnosť sa so zosnulým Jozefom Adamcom rozlúči na Štadióne A. Malatinského v piatok 4. januára

FC Spartak Trnava, verejnosť a futbaloví fanúšikovia sa naposledy rozlúčia so zosnolou legendou klubu Jozefom Adamcom v piatok 4. januára 2019 na Štadióne Antona Malatinského. Jedna z najvýraznejších postáv histórie trnavského klubu, slávny Hatrlo, navždy odišiel na Štedrý deň v trnavskej nemocnici.

Posledná rozlúčka začne o 15. hodine. Smútočný obrad bude prístupný širokej verejnosti. Celebrovať ho bude rímskokatolícky arcibiskup Trnavskej arcidiecézy Mons. Ján Orosch.

“Rakva s telesnými pozostatkami Jozefa Adamca bude na ploche štadióna pod priestormi V.I.P. od 14. hodiny. Od tejto doby, až do začiatku poslednej rozlúčky, bude možné si prísť uctiť legendárneho futbalistu na pietné miesto, bude možné položiť kvetinové dary,” informoval klub v tlačovej správe.


Jozef Adamec zomrel vo veku 76 rokov

FOTO: Spartak Trnava

Vstup pre hostí a fanúšikov bude od pešej zóny (vedľa fanshopu) cez vchod pre sanitky (kde je kovová zatváracia roleta), následne po umelom trávniku do stredu ihrisku a cez bránky na tribúnu.

Pre verejnosť bude otvorená východná tribúna (sektory 7 a 8, biznis zóna a sektory 9 a 10 – v prípade naplnenia sa budú otvárať operatívne ďalšie priestory, informovať a organizovať fanúšikov bude prítomná SBS). V.I.P. priestory priamo v strede, nad východom hráčov na plochu, budú určené pre najbližšiu rodinu, hostí, klub, bývalých a súčasných futbalistov.

V úvode poslednej rozlúčky budú smútočné prejavy hostí, zaznejú obľúbené skladby Jednoho dne se vrátiš od Věry Špinarovej, Volám sa láska od Karola Duchoňa a Ave Maria od Lucii Bílej.

Potom bude nasledovať cirkevný obrad a na záver skladba Il Silenzio, počas ktorej za sprievodu súčasných, bývalých futbalistov a hostí opustí rakva s Jozefom Adamcom trnavský štadión. V tento moment chystajú prekvapenie aj fanúšikovia.

Smútočnú scénu dotvorí veľká fotografia zosnulej legendy, dres s číslom 10, mládežnícki hráči Spartaka s vlajkami a dokrútky na veľkoplošných obrazovkách.

Ulož ako PDF
Napísal 27. decembra 2018 18:25. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Verejnosť sa so zosnulým Jozefom Adamcom rozlúči na Štadióne A. Malatinského v piatok 4. januára”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.