reklama

Spartak sa rozlúči so súčasným štadiónom na samostatnom podujatí

Futbalový Spartak odohrá v sobotu 24. novembra 2012 pravdepodobne posledný zápas na Štadióne Antona Malatinského v jeho súčasnej podobe.

Spoločnosť City-Arena plánuje už počas zimných mesiacov začať s búracími prácami, aby na mieste starého futbalového stánku mohla začať s výstavbou nového.

Klub pri tejto príležitosti priniesol prostredníctvom PR a event manažéra Mareka Ondrejku informácie o pripravovanej rozlúčke so súčasným štadiónom.

Rozlúčka so súčasným futbalovým stánkom bude, ale nie počas posledného jesenného corgoňligového duelu s Ružomberkom. A to z dôvodu, že v súčasnosti sú prioritou celého klubu body v lige a nie príprava spomínanej rozlúčky. Rozlúčka by mala byť samostatná akcia, kde sa verejnosť bude zabávať,“ priblížil plány FC Spartak.

Termín rozlúčky zatiaľ stanovaný nebol. „Fanúšikov samozrejme budeme informovať. Chceme, aby súčasťou programu bol aj zápas so zaujímavým súperom,“ vysvetlil Ondrejka.

Klub aj prostredníctvom médií vyzýva fanúšikov, aby svoje predstavy o tom, ako by mala rozlúčka s legendárnym trnavským štadiónom vyzerať, čo by na podujatí nemalo chýbať, posielali na e-mailovú adresu ondrejka@spartaktrnava.sk.

Rozlúčka bude určená pre fanúšikov, preto vedenie Spartaka Trnava chce, aby bola podľa ich predstáv. Samozrejme, klub bude vychádzať z reálnych návrhov. Tie najlepšie a najreálnejšie zaradí do programu,“ doplnil Marek Ondrejka.

Ulož ako PDF
Napísal 21. novembra 2012 7:56. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Spartak sa rozlúči so súčasným štadiónom na samostatnom podujatí”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.