reklama

Fakulta sociálnych vied Univerzity UCM pripravuje Deň otvorených dverí

Fakulta sociálnych vied Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave pripravuje na piatok 18. januára 2019 Deň otvorených dverí.

Podujatie sa uskutoční v priestoroch fakulty na Bučianskej ulici so začiatkom o 9. hodine.

„Počas DOD budú mať uchádzači možnosť spoznať modernú fakultu, ktorá im odhalí nové príležitosti, a zároveň sa dozvedia všetko, čo súvisí so štúdiom na Fakulte sociálnych vied UCM v Trnave,“ poznamenal prodekan pre rozvoj a marketing UCM Michal Imrovič.

Ilustračné foto

Deň otvorených dverí bude zameraný na prezentáciu študijných programov, ktorými sú verejná správa, manažment verejnej správy, európske štúdiá, politológia, sociálne služby a poradenstvo vo verejnej správe a dva NOVÉ študijné programy komunikácia a marketing vo verejnej politike a verejnej správe či ekonómia verejnej politiky.

Záujemcovia tiež získajú informácie o mobilite študentov v rámci Erasmus+, môžu sa zapojiť do kvízu o vecné ceny, zoznámiť sa s priestormi a presvedčiť sa, prečo študovať na fakulte sociálnych vied.

Navyše, každý účastník môže využiť BENEFIT vo forme kupónu, ktorý získa svojou účasťou na DOD.

Zaslaním prihlášky spolu s kupónom sa uchádzačovi odpúšťa poplatok za prijímacie konanie. Rovnako sa účastníci DOD môžu zapojiť do súťaže #chcemnafsv.

Ulož ako PDF
Napísal 6. januára 2019 18:32. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.