reklama

Pozvánka: Deň otvorených dverí Filozofickej fakulty UCM v Trnave

Filozofická fakulta Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave Vás pozýva na Deň otvorených dverí, ktorý sa uskutoční v stredu 23. novembra od 9.00 hod. do 14.00 hod. na prízemí hlavnej budovy Nám. J. Herdu 2 v Trnave.

Uchádzači o štúdium v bakalárskych a magisterských študijných programoch a verejnosť budú mať príležitosť si prezrieť priestory univerzity, ako aj možnosť oboznámiť sa s jednotlivými katedrami, študentskými spolkami a inými mimoškolskými aktivitami.

Fakulta poskytuje široké spektrum štúdia: psychológie, filozofie, etnológie, cudzích jazykov, histórie, slovenského jazyka, literatúry a pedagogiky.

ucm-ikopcani

Foto: UCM / Ivan Kopčáni

Okrem prezentácií katedier sa môžete tešiť na interaktívne činnosti ako psychohry a psychologické testy (Schuhfried), ktoré si pripravil Psychoklub – študenti katedry psychológie.

DOD bude prebiehať na prízemí hlavnej budovy univerzity, kde budú aj študentské spolky.

V miestnosti S0.1 budú prezentácie jednotlivých katedier a psychohry. V konferenčnej miestnosti Z0.3 si môžete pozrieť výstavu Cyrilometodského Velehradu a od 10.00 – 12.00 hod. prezentáciu študijných pobytov v USA.

Nebudú chýbať ani pútavé prednášky študentov, ktorí boli na študijnom pobyte v zahraničí (zasadacia miestnosť Z0.1):

[table id=16 /]

Viac informácií nájdete na webe www.ff.ucm.sk alebo na www.facebook.com/FilozofickaFakultaUcmVTrnave.

plagat-ucm-dod

Ulož ako PDF
Napísal 19. novembra 2016 23:11. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.