reklama

UCM pozýva záujemcov o štúdium na Univerzitný deň otvorených dverí

Univerzita sv. Cyrila a Metoda v Trnava pozýva záujemcov o štúdium na Univerzitný deň otvorených dverí, ktorý sa bude konať v piatok 10. marca 2017 od 9.30 hod. v priestoroch auly UCM na Bučianskej ulici v Trnave.

Pri spoločnej prezentácii a informačných pultoch jednotlivých fakúlt sa záujemcovia dozvedia všetky potrebné informácie o študijných programoch, možnostiach štúdia na jednotlivých fakultách, podávaní prihlášok a prijímacom konaní.

Ilustračné foto: Ivan Kopčáni

Viac informácií o Dni otvorených dverí nájdete aj na www.facebook.com/events/1838655429739881/.

Viac informácií o prijímacom konaní nájdete na www.ucm.sk/sk/prijimacie-konanie/.

Ulož ako PDF
Napísal 6. marca 2017 8:03. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.