reklama

Vedenie TTSK predstavilo starostom okresu Trnava investičné zámery na rok 2019

Trnavský župan Jozef Viskupič pokračuje v sérií stretnutí s primátormi a starostami miest a obcí Trnavského samosprávneho kraja (TTSK). Predstaviteľom samospráv okresu Trnava odprezentovali investičné zámery na rok 2019.

Ako pripomenul Patrik Velšic z odobru komunikácie TTSK, okres Trnava má v tomto roku dostať významné investície v oblasti kultúry, školstva.

Realizované majú byť aj významné eurofondové projekty v doprave.


FOTO: TTSK

„Som veľmi rád, že náš prvý župný rozpočet nám dáva priestor aj na rozvojové projekty pre okres Trnava. V roku 2019 chceme v tomto okrese investovať približne 3 milióny do modernizácie ciest, opráv a modernizácie učební našich škôl a pokračovať v oprave divadla Jána Palárika či Kopplovej vily Galérie J. Koniarka,“ povedal trnavský župan J. Viskupič.

Pre okres Trnava má župa na tento rok k dispozícii viac ako 8 mil. eur z prostriedkov EÚ.

Okrem opráv a modernizácie ciest vznikne sieť cezhraničných pútnických cyklotrás, kraj pripraví vlastnú nízkouhlíkovú stratégiu a iné typy investícií.

Viac ako milión eur bude investovaných do stredných škôl, a to hlavne na opravy budov a technického vybavenia.

Ulož ako PDF
Napísal 18. februára 2019 15:17. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.