reklama

V Trnave otvoria najväčšiu výstavu stavebníc. Návštevníci uvidia vyše 3000 modelov

Od nedele 24. februára 2019 sa majú na čo tešiť fanúšikovia stavebníc. ChillPoint laser aréna na Suchovskej ulici 12 bude dejiskom najväčšej súkromnej výstavy WORLD OF BRICKS.

Fanúšikovia stavebníc všetkých generácií nájdu v priestore s rozlohou vyše 500 metrov štvorcových viac ako 3000 modelov.

“Výstava je určená pre rodiny s deťmi, v zásade pre všetkých, ktorí milujú stavebnice,” hovorí jeden z organizátorov podujatia Andrej Ďurík.

Výstavy World od Bricks v minulosti organizovali aj v Bratislave či Kútoch, na pozvanie sa zúčastnili aj iných podobných podujatí.

“Hlavným lákadlom výstavy bude, samozrejme, LEGO. Vytvorili sme tiež spoluprácu s formou COBI, ktorá sa zameriava na modely z prvej a druhej svetovej vojny,” pokračuje A. Ďurík.

Ilustračné foto: World of Bricks

Organizátori pripravili expozície s viacerými témami. Návštevníci uvidia okrem iného aj témy zahŕňajúce rytierov, pirátov, veľkú expozíciu Star Wars a mnohé iné. Dohromady výstava obsahuje približne 30 rôznych tém.

Chýbať nebudú ani kultové stavebnice ako sú Princ of Persia, Harry Potter, Pán prsteňov či už spomínané Hviezdne vojny.

Výstava stavebníc World od Bricks bude otvorená od 24. februára do 12. mája 2019.

Otváracie hodiny sú v stredu a v piatok od 16. do 20. hodiny, v sobotu a v nedeľu od 13. do 20.00 hod. Pre najmenších návštevníkov bude k dispozícii aj detský kútik so stavebnicami LEGO.

Vstupenky sa dajú zakúpiť na mieste za 3 eurá. Každá vstupenka je žrebovateľná, na konci výstavy bude vyžrebovaných 10 výhercov stavebníc LEGO.

Organizátori plánujú urobiť z výstavy v Trnave tradíciu. S modelmi budú tiež cestovať aj po ďalších slovenských mestách.

“Radi by sme urobili z podujatia tradíciu. Nie však každý rok, skôr každé dva či tri roky. Je to z dôvodu, že chceme, aby boli prezentované zbierky čo možno najviac obmenené a priniesli vždy niečo nové a zaujímavé,” dodal Andrej Ďurík.

Info:
FB stránka: https://www.facebook.com/WorldOBricks/

Ulož ako PDF
Napísal 19. februára 2019 9:51. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “V Trnave otvoria najväčšiu výstavu stavebníc. Návštevníci uvidia vyše 3000 modelov”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.